Wiemy, jak wygląda Samsung Galaxy Note9. Wyciekł plakat

News/Sprzęt 12.07.2018
Wiemy, jak wygląda Samsung Galaxy Note9. Wyciekł plakat

Wiemy, jak wygląda Samsung Galaxy Note9. Wyciekł plakat

Na Twitterze pojawił się plakat, który ma przedstawiać Samsunga Galaxy Note9. Widać na nim plecki telefonu i odcinający się kolorystycznie rysik. 

O Samsungu Galaxy Note9 wiemy coraz więcej. Wraz ze zbliżającą się datą premiery, zwykle pojawiają się przecieki. Nie inaczej jest i tym razem. Na Twitterze pojawił się plakat, który ma pokazywać, jak będzie wyglądał jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów 2018 r.

Wyjście słuchawkowe, czytnik linii papilarnych i złoty rysik.

Na plakacie widać plecki telefonu i jego spód. Ten widok z pewnością ucieszy posiadaczy zwykłych słuchawek na starego dobrego jacka. Samsung zdecydował się zachować w smartfonie tradycyjne wejście i nie zmuszać ludzi do kupowania sprzętu na Bluetooth lub noszenia adapterów. Na zdjęciu widać także umiejscowienie czytnika linii papilarnych. Został ulokowany tuż pod podwójnym aparatem.

Bez wątpienia królem reklamy jest jednak rysik. To on znalazł się w centrum uwagi, odcinając się kolorystycznie od tła i telefonu. Nawet osoby, które nie lubią kontrastujących zestawień kolorów, muszą przyznać, że ten zestaw wygląda co najmniej interesująco.

Wiemy, ile Samsung Galaxy Note9 będzie kosztował w Polsce.

Samsung Galaxy Note9 ma szansę być jednym z najlepszych smartfonów, jakie będzie nam dane zobaczyć w 2018 r. Jak dowiedział się Spider’s Web, w Polsce Galaxy Note9 będzie kosztował 4299 zł i będzie dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, fioletowej i niebieskiej. Właśnie środkowa pojawiła się także na plakacie, który ma przedstawiać telefon. Ponadto do dystrybucji w naszym kraju ma trafić wersja wyposażona w 6 GB RAM-u i 128 GB pamięci wewnętrznej.

Z naszych informacji wynika, że w Brand Store’ach Samsunga można zapisać się w kolejce do kupienia smartfonu. Wymagana była wpłata 500 zł zaliczki. Premiera ma odbyć się 9 sierpnia w Nowym Jorku. Pierwsze urządzenia zaczną trafiać do klientów już 24 sierpnia.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji