Zwiększyła się lista czytników obsługujących usługę Legimi. Znalazły się na niej dwa PocketBooki

News/Sprzęt 15.05.2018
Zwiększyła się lista czytników obsługujących usługę Legimi. Znalazły się na niej dwa PocketBooki

Zwiększyła się lista czytników obsługujących usługę Legimi. Znalazły się na niej dwa PocketBooki

Dobra wiadomość dla posiadaczy czytników PocketBook Aqua 2 i InkPad 3. Producent udostępnia aktualizację, która pozwoli uzyskać dostęp na czytniku do zbiorów e-booków w ramach usługi Legimi.

Legimi zadomowiło się na naszym rynku. Usługa pozwalająca czytać e-booki w ramach zryczałtowanego abonamentu dostępna jest jednak tylko na wybranych modelach urządzeń. Na szczęście ich lista stale się powiększa. Teraz e-booki w abonamencie od Legimi trafiają na dwa czytniki marki PocketBook.

Czytaj też: Czytnik e-booków będzie świetnym prezentem na Komunię. Podpowiadamy, który wybrać

PocketBook Aqua 2 i PocketBook InkBook 3 ze wsparciem dla Legimi.

Te dwa czytniki pojawiły się w sprzedaży już jakiś czas temu, ale w przeciwieństwie do modeli PocketBook Touch Lux 3 i PocketBook Touch HD 2 nie miały wsparcia dla usługi Legimi. Jak podają przedstawiciele firmy, zabiegali o to klienci, a obu firmom udało się dojść do porozumienia w tej sprawie.

Producent postanowił dodać możliwość skorzystania z e-booków w abonamencie poprzez aktualizację oprogramowania, którą można pobrać ze strony internetowej producenta lub, co będzie nawet wygodniejsze, po podłączeniu czytnika do sieci Wi-Fi i wyszukaniu aktualizacji z poziomu menu urządzenia.

pocketbook aqua 2 pocketbook inkbook 3 legimi aktualizacja

Legimi będzie integralną częścią oprogramowania PocketBook.

Aplikacja pozwalająca czytać e-booki w abonamencie będzie od teraz integralną częścią oprogramowania czytników PocketBook Aqua 2 i PocketBook InkBook 3. Czytniki będą pozwalały na czytanie książek elektronicznych oraz zarządzanie biblioteką.

Nie zabraknie też funkcji synchronizacji postępów. Użytkownicy będą mogli wykorzystać również funkcję Text-to-Speech do odsłuchiwania treści książek z Legimi, a nie tylko e-booków wgranych ręcznie do pamięci.

To świetna wiadomość. Dzięki aktualizacji, by skorzystać z usługi Legimi, posiadacze PocketBook Aqua 2 i PocketBook InkBook 3 nie muszą kupować nowego czytnika. Miło, że firma dba o swoich klientów nawet po tym, gdy już dokonają zakupu.

Dołącz do dyskusji