Już dziś finał tegorocznej edycji Think Big. Poznajcie wybranych uczestników

Już dziś finał tegorocznej edycji Think Big. Poznajcie wybranych uczestników

Już dziś finał tegorocznej edycji Think Big. Poznajcie wybranych uczestników

Już dziś w Warszawie odbędzie się wielka gala finałowa V edycji programu Think Big. Spośród wszystkich zgłoszeń do ostatecznej rozgrywki przeszło 10 firm. Poznajcie wybranych uczestników.

Think Big to szansa dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać biznes w oparciu o nowe technologie. Mogą w nim brać udziały firmy z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki Think Big mogą skorzystać z globalnego doświadczenia i wiedzy ekspertów z całego świata.

To już piąta edycja programu. Do tej pory wzięło w nim udział 700 przedsiębiorców, a 12 firm zostało nagrodzonych. Zwycięzca Think Big ma szansę nie tylko na wypromowanie swojej marki, ale również na współpracę z wielkimi podmiotami, jak choćby UPC.

Zwycięzca ubiegłorocznej edycji, CallPage, rozpoczął już pracę z komunikacyjnym gigantem.

W pierwszej edycji programu zwyciężył polski projekt roweru bez łańcucha Izzy Bike. Kolejna odsłona należała do Egzotech, czyli robota do rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej. Zaś zwycięzcą trzeciej edycji został inteligentny system alarmowy do mieszkań Elephant. Kto zwycięży w zbliżającej się wielkimi krokami piątej rozgrywce?

Poznajcie wybranych kandydatów:

WeSavvy Poland

WeSavvy to startup z kategorii Insurtech, czyli branży zajmującej się nowoczesnymi technologiami na rynku ubezpieczeń. Aplikacja WeSavvy gromadzi dane dotyczące stylu życia użytkowników, pomagając firmom ubezpieczeniowym w kreowaniu spersonalizowanych produktów ubezpieczeniowych. WeSavvy proponuje funkcjonalności społecznościowe, personalne oraz elementy grywalizacji, które zmotywują użytkowników do zdrowego stylu życia.

STAFFINO

Staffino to słowacka firma średniej wielkości, ułatwiająca menadżerom zbieranie opinii i feedbacku. Rozwiązanie proponowane przez Staffino zbiera pozytywne lub negatywne opinie dotyczące członków zarządzanego personelu. Ujawnia słabości, które rozczarowały klientów, pokazuje też elementy przez nich cenione. Wszystkie informacje trafiają do menadżera w czasie rzeczywistym, pokazując trendy w jakości obsługi klienta.

Tutorial Online

Stworzony przez Polaków Tutorial Online to elektroniczny system wsparcia użytkownika systemów i aplikacji cyfrowych. Tutorial Online łączy dwa światy – biznesu i IT. Jego celem jest zwiększenie produktywności i jakości pracy, poprzez prowadzenie użytkownika przez proces i udzielanie mu na bieżąco właściwych wskazówek na poziomie przeglądarki internetowej. Tutorial Online posiada przyjazny interfejs użytkownika, a administrowanie nim nie wymaga kompetencji programistycznych. Tutorial pokazuje dokładnie co kliknąć, gdzie i jakie dane wprowadzić, aby zakończyć dany proces lub zrealizować pożądane zadanie w najbardziej efektywny sposób.

Proofly

Proofly to polskie narzędzie wykorzystujące dowód społeczny (social proof). Za pomocą powiadomień Proofly pokazuje zachowania użytkowników na stronie, inspiruje ich do podjęcia akcji, tworzy pośpiech i buduje zaufanie do marki. Skierowane jest do praktycznie wszystkich rodzajów stron – sklepów, blogów czy portali.

Pełna lista finalistów 5. edycji Think Big

  • 4-D
  • Cyberus Laps
  • InStream Group
  • Proofly
  • STAFFINO
  • Tutorial Online
  • UserEngage
  • Vintom
  • Voicelab Ai
  • WeSavvy Poland

Dołącz do dyskusji