Premium Mobile powiększa paczki danych. 30 GB za mniej niż 30 zł

News/Operatorzy 12.02.2018
Premium Mobile powiększa paczki danych. 30 GB za mniej niż 30 zł

Premium Mobile powiększa paczki danych. 30 GB za mniej niż 30 zł

Premium Mobile powiększa pakiety internetowe w swoich planach taryfowych. Klienci mogą liczyć nawet na 30 GB transferu, chociaż cennik pakietów abonamentowych pozostał bez zmian. Nowe warunki dotyczą wszystkich abonentów, a nie tylko nowych klientów sieci.

Najchętniej wybierany przez Polaków w 2017 r. operator typu MVNO, którzy korzysta ze stacji bazowych sieci Plus, zaktualizował właśnie swoją ofertę. Ucieszą się przede wszystkim osoby, które sporo korzystają z internetu mobilnego.

Od teraz klienci mogą liczyć na dwukrotnie większe pakiety danych niż do tej pory. Pozostałe warunki, w tym ceny za miesiąc abonamentu w ramach taryf Premium Mobile Freedom1, Freedom2 i Freedom3, pozostają bez zmian.

Nowe pakiety internetowe Premium Mobile na 2018 r.:

  • Freedom1 za 19,90 zł miesięcznie – 10 GB zamiast dotychczasowych 5 GB;
  • Freedom2 za 24,70 zł miesięcznie – 20 GB zamiast dotychczasowych 10 GB;
  • Freedom3 – za 29,70 zł miesięcznie – 30 GB zamiast dotychczasowych 15 GB.

Operatorzy telekomunikacyjni z zasady nowe promocje kierują tylko do nowych klientów. Dotychczasowi abonenci zwykle pozostają przy starych warunkach do czasu wygaśnięcia umowy. Premium Mobile nie podpisuje z klientami umów długoterminowych i ma inne podejście. Sieć pozwala skorzystać z nowych pakietów również osobom, które już wcześniej zostały klientami firmy.

Co jeszcze oferują taryfy z rodziny Freedom w Premium Mobile?

Abonenci taryf Freedom1, Freedom2 i Freedom3 mogą liczyć na rozmowy no-limits i SMS-y bez limitu na wszystkie numery komórkowe w Polsce. Oprócz większej paczki danych, w przypadku Freedom 2 i Freedom 3 dodatkowo można uzyskać bezpłatne rozmowy na numer stacjonarne i bezpłatne MMS-y.

Aktualizacja oferty może okazać się dobrą okazją do tego, by zaoszczędzić kilka złotych miesięcznie, jeśli komuś do tej pory internetu mobilnego nie brakowało. Przechodząc z Freedom3 na tańszą o 5 zł taryfę Freedom, można uzyskać w niższej cenie pakiet internetowy większy o 5 GB niż wcześniej w droższym pakiecie.

Możliwe jest też przejście z pakietu Freedom2 na tańszy o blisko 5 zł miesięcznie Freedom1 i zachować taką samą paczkę danych jak do tej pory płacąc mniej. W tym przypadku trzeba jednak pamiętać, że w taryfie Freedom1 nie ma bezpłatnych rozmów na numery stacjonarne i bezpłatnych MMS-ów.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji