Tego mi brakowało. Dzięki My PlayStation nareszcie pokażesz swój profil PSN znajomym

News/Gry 21.02.2018
Tego mi brakowało. Dzięki My PlayStation nareszcie pokażesz swój profil PSN znajomym

Tego mi brakowało. Dzięki My PlayStation nareszcie pokażesz swój profil PSN znajomym

My PlayStation to nowe miejsce, dzięki któremu pokażesz swój profil PSN i obejrzysz profile znajomych, prosto w przeglądarce.

Zdobyłeś nową platynę, o czym jak najprędzej chcesz poinformować swoich znajomych graczy. Robisz screenshota na konsoli, udostępniasz go w mediach społecznościowych lub przenosisz na dysku USB do komputera i rozsyłasz wybranym osobom. Tak to wyglądało dotychczas. Od dziś wystarczy jeden link, który można otworzyć w każdej przeglądarce.

My PlayStation pozwoli oglądać profil PSN bezpośrednio w przeglądarce.

sony my playstation

My PlayStation to sekcja z profilem PSN, która nareszcie jest dostępna bezpośrednio w przeglądarce internetowej, dzięki czemu można ją wyświetlić na komputerach i urządzeniach mobilnych. Dotychczas profile znajomych (jak i swój własny) można było oglądać na konsoli PlayStation lub w oficjalnej aplikacji.

Profil jest dostępny pod adresem my.playstation.com/profile/TwójNick. Taki właśnie adres możemy przesłać znajomym, jeśli chcemy im pokazać nowe osiągnięcia.

Oglądając profil znajomego, przy domyślnych ustawieniach możemy sprawdzić informacje o nim, jego listę znajomych, a także trofea. Takie same informacje znajomi widzą o nas, choć prywatność poszczególnych elementów można oczywiście edytować. My PlayStation umożliwia też wyszukiwanie i dodawanie nowych znajomych oraz odpowiadanie na wiadomości.

Zmiany wprowadzone w profilu PSN są synchronizowane w widoku webowym, w aplikacji i na konsoli. To samo dotyczy całego wyglądu profilu, w tym koloru belki oraz grafiki wyróżniającej, które od jakiegoś czasu możemy zmieniać.

Póki co wzmianka o My PlayStation pojawiła się tylko na japońskim blogu Sony, a w Europie ta nowa sekcja nie była jeszcze oficjalnie ogłoszona. Mimo jest już w pełni funkcjonalna. To niewielka rzecz, ale jej dodanie bardzo cieszy. Czegoś takiego bardzo mi brakowało.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji