Setki słuchawek w jednym miejscu. Nie ma lepszej okazji, by je wszystkie sprawdzić

Patronat medialny/RTV 18.11.2017
Setki słuchawek w jednym miejscu. Nie ma lepszej okazji, by je wszystkie sprawdzić

Setki słuchawek w jednym miejscu. Nie ma lepszej okazji, by je wszystkie sprawdzić

Jedną z głównych atrakcji targów Audio Video Show & Smart Home jest wielka wystawa słuchawek. W jednej wielkiej sali znajdziecie pełną ofertę od 40 producentów. Każdą sztukę można przetestować.

Słuchawki, słuchawki, wszędzie słuchawki. Jeżeli planujesz ich zakup lub wymianę, to nie ma lepszej okazji niż sprawdzić je przed zakupem na PGE Narodowym. W jednej wielkiej strefie wystawia się ponad 40 producentów i dystrybutorów, prezentując setki modeli. Każdy można podłączyć i sprawdzić. Znajdziemy tam zarówno bardziej przystępne cenowo modele, jak i urządzenia luksusowe najwyższej klasy.

wystawa słuchawek

Podobnie jak w zeszłym roku, goście sami się przekonają jak brzmi najdroższy zestaw słuchawkowy na świecie, czyli system Orpheus firmy Sennheiser, który osobni opiszemy. Jego wartość wynosi 250 tys. zł. Zestaw został sprowadzony do Polski specjalnie na czas targów, dokładnie tak jak podczas poprzedniej edycji zakończonej sukcesem.

Na wystawie słuchawek nie brakuje też sprzętów dla zwykłych śmiertelników.

wystawa słuchawek

Sennheiser Orpheus to jednak głównie fascynująca ciekawostka. Na Audio Video Show & Smart Home znajdziemy sportowe słuchawki, domowe, studyjne czy audiofilskie. Dominują oczywiście modele nauszne, ale spomiędzy nich nieśmiało patrzą na potencjalnych klientów też słuchawki dokanałowe, a nawet… bezprzewodowe.

Nie ma problemu, by podłączyć prezentowane słuchawki do swojego własnego sprzętu, ale wystawcy zwykle zapewniają swoje własne odtwarzacze – te raczej będą grać z zasady lepiej niż Spotify na telefonie.

wystawa słuchawek

Cała wystawa została zorganizowana wspólnie z forum.mp3store.pl. Targi Audio Video Show & Smart Home trwają do niedzieli do godziny 18:00, a słuchawki to dopiero wierzchołek góry lodowej czekających na gości atrakcji.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji