Czas najwyższy! Szef Niantic zapowiada legendarne Pokemony w Pokemon GO

News/Gry 10.03.2017
Czas najwyższy! Szef Niantic zapowiada legendarne Pokemony w Pokemon GO

Czas najwyższy! Szef Niantic zapowiada legendarne Pokemony w Pokemon GO

Szef firmy Niantic wreszcie odniósł się do kwestii, która fanom nie dawała spokoju od momentu premiery gry. Wiemy już, kiedy w Pokemon Go pojawią się legendarne Pokemony.

Uwaga: Więcej porad i sztuczek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku - daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Pokemon GO w pierwszej generacji wprowadziło ponad 140 gatunków różnych stworków, a na początku tego roku dodano blisko setkę kolejnych. Nadal jednak brakuje kilku z nich. Chodzi o specjalne i bardzo rzadkie legendarne stworki.

Legendarne Pokemony w Pokemon GO zapowiadane były już od samego początku.

W kodzie gry od premiery znajdują się odniesienia do legendarnych stworków. Gracze analizując kod Pokemon GO mogli podejrzeć, jakie parametry i ataki miałyby takie Pokemony jak Zapdos, Articuno, Moltres, Mewtwo i Mew. Do tej pory nie było jednak szansy ich zdobyć w normalny sposób.

Niantic od początku sugerowało, że legendarne Pokemony, które w grach z głównej serii można zdobyć tylko raz podczas całej rozgrywki, nie będą stałym elementem gry. Miały być udostępniane graczom podczas specjalnych eventów zorganizowanych przez producenta gry.

Legendarne Pokemony w Pokemon GO

Zapdos, Articuno, Moltres, Mewtwo i Mew – kiedy pojawią się te legendarne Pokemony w Pokemon GO?

Po wstępnych zapowiedziach temat ucichł, a Niantic zajęte utrzymaniem stabilności gry i opracowaniem drugiej generacji stworków przestało komentować kwestię organizacji eventów i legendarnych stworków. Szef firmy rozwijającej Pokemon GO, czyli John Hanke, odniósł się jednak do tej sprawy.

W wywiadzie udzielonym niemieckiej edycji magazynu Wired szef Niantic przyznał, że legendarne Pokemony trafią do ich gry jeszcze przed końcem tego roku. Będą to najpewniej stworki z pierwszej generacji. John Hanke stwierdził, że jest to jednym z priorytetów jego firmy.

Warto też nadmienić, że legendarne Pokemony w Pokemon GO pojawiły się w grze, ale… w wyniku błędu. Jeden z graczy pochwalił się tym, że zdobył Articuno, a Niantic potwierdziło, że faktycznie taka sytuacja miała miejsce, ale usunęła tego Pokemona z konta gracza po stronie serwera.

Zobacz: Nowe Pokemony w Pokemon GO!

80 nowych Pokemonów w Pokemon GO

Duża aktualizacja Pokémon GO Polska - dodano OSIEMDZIESIĄT nowych Pokemonów!

Opublikowany przez Spider's Web TV na 15 lutego 2017

*Więcej porad, sztuczek i ciekawostek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku - daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Czytaj więcej o Pokemon GO:

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Advertisement