„Nie Uwierzysz Czego Możesz Się Nauczyć O Promowaniu Revsherów Od Tego Fascynującego Marketera?”

Blog Forum 03.12.2016
„Nie Uwierzysz Czego Możesz Się Nauczyć O Promowaniu Revsherów Od Tego Fascynującego Marketera?”

„Nie Uwierzysz Czego Możesz Się Nauczyć O Promowaniu Revsherów Od Tego Fascynującego Marketera?”

14 Niezapomnianych Lekcji Promowania Programów Revshare.
Czy to nie brzmi znajomo?

„Na początek było mi żal ludzi, którzy tak mieszkają, ale teraz jestem zadrosny”.

” Nie uwierzysz co ten chłopak dał na urodziny swojemu ojcu. Reakcja taty jest niesamowita”.

„Ten surrealistyczny filmik sprawi, że twój normalny dzień będzie trochę dziwny”.

Jeśli widziałeś takie nagłówki, to nie jesteś sam. Takich nagłówków jest pełno w internecie. Wiedziałeś, że tworcy tych materiałów zarabiają miliony?

Tego typu strony, serwisy i blogi powstają jak grzyby po deszczu. Ty też możesz wykorzystać siłę przekazu, zawartą w ich strategiach do promowaniu Revshare.

Przykładem mogą być polskie demotywatory, redmik, yafud i wiele wiele innych.

Wyniki są tak dobre, że Viral Nova osiągneła 100 mln miesięcznych wejść na stronę! Jej właściel zrobił to tylko z 2 freelancerami, którym płacił tylko za wykonaną pracę. Dla porównania podobna firma BuzzFeed ma 800 pracowników i wielki biurowiec. Wiesz jaką to oznacza różnicę w zyskowności?
Co to oznacza dla ciebie jako osoby promującej Revshare?

Możesz samodzielnie wypromować swoją markę.

takie rzeczy jak domena, blog, hosting, logo możesz wykonać za naprawdę niewielkie pieniądze i pozwoli ci to mieć coś na własność, zamiast polegać na kimś innym. blog jest najlpeszym medium reklamowym obecnie. jeśli ktoś ci mówi: ” nie zakładaj bloga bo to nie działa”, to po prostu powinieneś go zignorować.

ilu znasz ludzi, którzy wypromowali się na facebooku, tweetterze, snapczacie, naszej klasie?

Za to blogerzy są znani, polecani, szanowani. piszą książki, są z nimi wywiady itp. powinieneś prowadzić bloga, bo to najszybsza droga do stworzenia TWOJEJ MARKI.
2. Nagłówek jest najważniejszym elementem twojego posta, artykułu.

badania pokazują, że 8 z 10 osób przeczyta twój nagłowek, a tylko 2 z 10 przeczyta treść. to właśnie fascynujące nagłówki stoją za sukcesem tych serwisów. naucz się więc pisać magnetyzujące nagłówki. twoje nagłówki muszą wywoływać emocje.

użyj tych słów, żeby zacząć:

To jest…

Zrobi Ci…

Kiedy zobaczysz co…

Poczekaj aż zobaczysz…

Co się stanie kiedy…

Zobacz co…

Musisz…

Co ten facet…

Co się stało…

Wygląda na to…

Wiesz już o co chodzi na pewno. Każdy nagłówek powoduje, że zaczynasz mysleć, że czegoś nie wiesz. Musisz przeczytać trochę więcej, żeby się dowiedzieć. Takie nagłówki pomogą ci się obecnie wyróżnić i DAĆ PRZECZYTAĆ.

3. Przeszukanie sieci da ci niesamowite rezultaty.

Ludzie chętnie przeczytają rezultat tego co znajdziesz. Pamiętaj, że jesteś w branży, a ludzie do których chcesz dotrzeć pewnie jeszcze nie. Masz więc ułatwione zadanie. Możesz dosłownie wszystkie nowinki przechwycić i przerobić, tak, że będzie to unikalne i ciekawe dla twoich czytelników.

Przykład?

revshare1

Znajdź statystykę dotyczącą revsharów, dodaj swój nagłówek i proszę. Oto twój fascynujący artykuł.
4. Nie musisz być pisarzem, autorem, ekspertem.

Nie musisz co chwilę tworzyć nowej treści, wystarczy stworzyć 1 wpis na 2 tygodnie. Co? Tylko jeden? Tak jest, to wystarczy, za to teraz możesz go wypromować. To oznacza tylko 2 wpisy miesięcznie. Dasz radę.

I wiesz co?

Będziesz mieć lepsze rezultaty niż ludzie co chwilę tworzący coś nowego. Nie tworzenie treści jest królem, tylko PROMOCJA.

chcesz więcej? proszę…

5. Twój blog powinien być Profesz

Zadbaj o profesjonalny wygląd. I nie chodzi tutaj o jakieś drogie szablony. Ma być czytelny, przejrzysty i prosto do celu. Do kliknięć w twoje najlepsze materiały.
6. Daj się polubić

Oczywiście chcesz, żeby twoi czytelnicy udostępniali twoje rzeczy. Dodaj przyciski ułtawiające polubienia i udostępnienia na fb, twitterze i innych. Ja używam ultimate social media icons.
7. Płatny Ruch Z Facebooka Zmienia Rynek

Facebook to większa społeczność niż populacja Chin. Daje do myslenia? sukces Viral Nova zawdzięcza właśnie reklamie na fb. Jeśli będziesz reklamował swojego bloga, to jednocześnie zwiększy ilość czytelników na twoim fanpagu.
8. Nie buduj na cudzym

Tutaj chodzi o adresy mailowe. Jeśli masz bazę maili osób zainteresowanych revsharem, tematem, to sprzedaż im może być tak prosta jak wysłanie maila. Nie rezygnuj z tej możliwości. Silnie promuj zapisywanie się na listę i zachęcaj ludzi do tego. Gdy reklama stanie się droga, możesz spokojnie utrzymywać kontakt z czytelnikami mailowo.
9. Wywoływanie Fascynacji.

Sukces odniosą te osoby, które wywołają u ludzi zafascynowanie tematem. Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić wzorując się na portalach typu viral nova.

zabawa
zainteresowanie
oczekiwanie
niespodzianka
zaufanie
tabu
coś niezwykłego
sekret
coś niecodziennego

Czym wyróżnia się twoja marka, twój brand osobisty lub jaka jest cecha programu, który promujesz. Ale taka cecha, której nie mają inne?

Nie musisz być najlpszy, ale musisz być inny. Poświęć na to trochę czasu. Jak chcesz to napisz do mnie i wyślę ci ćwiczenia jak znaleźć taki wywoływacz fascynacji u czytelników.
10. Na koniec przykład strony, która osiągnęła wielki sukces dzięki zastosowaniu właśnie tych strategii. Działa w branży walut elektronicznych.

www.coindesk.com/

Żeby dowiedzieć się więcej o metodach budowania biznesu w konkretnych niszach, takich jak twoja, kliknij poniżej.

www.okuniewicz.pl

Dołącz do dyskusji