Cyber Monday 2016 w Polsce: najlepsze promocje – lista aktualizowana na bieżąco

Artykuł/Zakupy 28.11.2016
Cyber Monday 2016 w Polsce: najlepsze promocje – lista aktualizowana na bieżąco

Cyber Monday 2016 w Polsce: najlepsze promocje – lista aktualizowana na bieżąco

Za nami już Black Friday, czyli wielkie święto zakupów, które dotarło również do Polski i znane jest pod nazwą Czarny Piątek. Dzisiaj zaczynają się jednak nowe wyprzedaże i promocje, czyli Cyber Monday 2016 lub po prostu Cyber Poniedziałek 2016 – kolejne promocje, tym razem jednak wyłącznie online.

Cyber Monday 2016, czyli Cyber Poniedziałek w Polsce

Kurz po Czarnym Piątku 2016 nie zdążył opaść, a już startuje Cyber Poniedziałek 2016. To również zakupowa tradycja, która przyszła do nas z Zachodu. Cyber Monday odbywa się zawsze po Black Friday i z założenia miał dotyczyć wyprzedaży online. Zaś Czarny Piątek bazował na promocjach w sklepach stacjonarnych. Granice te zaczęły się zacierać, bo sprzedawcy zrozumieli, że organizując Czarny Piątek również w Internecie można sprzedać znacznie więcej. Efekt jest taki, że Black Friday obowiązuje zarówno online jak i w sklepach stacjonarnych, a Cyber Monday to pewna forma zakupowej dogrywki, która ma miejsce już tylko w sieci.

Cyber Monday 2016 – najlepsze okazje

Cyber Monday 2016 w Polsce: najlepsze promocje - lista aktualizowana na bieżąco
Cyber Monday 2016, czyli Cyber Poniedziałek na Spider’s Web! Tropimy najlepsze promocje, okazje i wyprzedaże.

Nie wszystkie okazje i wyprzedaże online, które przygotowano z okazji Black Friday 2016 lub Cyber Monday 2016 są warte uwagi. Wiele promocji jest iluzorycznych, a niektóre z przecenionych produktów nie jest i nigdy nie były warte pieniędzy. Dlatego na łamach Spider’s Web prowadzimy live bloga, w którym udostępniamy najlepsze naszym zdaniem okazje.

Tradycyjnie już zachęcamy was do dzielenia się ciekawymi ofertami w komentarzach. Najlepsze z nich będziemy dodawać do naszego live bloga.

Zobacz: Skąd się wziął Czarny Piątek?

Black Friday 2016, czyli Czarny Piątek w Polsce

Black Friday, czyli Czarny Piątek w Polsce - o co tu właściwie chodzi? Wyjaśniamy w 40 sekund! #blackfriday #czarnypiątek #blackfriday2016 #czarnypiątek2016

Opublikowany przez Spider's Web TV na 25 listopad 2016

Więcej materiałów wideo znajdziesz na Facebooku Spider's Web TV! Wejdź teraz i polub stronę.

Najlepsze promocje Cyber Poniedziałek 2016 – lista aktualizowana na bieżąco:

SPRAWDŹ: Spider's Web TV na YouTubie - zasubskrybuj teraz, żeby nie przegapić nowych materiałów!

Dołącz do dyskusji