Twórcy Pokemon Go rozdają bonusy, żeby wyciągnąć graczy z domu w Halloween. Czy to wystarczy?

News/Gry 24.10.2016
Twórcy Pokemon Go rozdają bonusy, żeby wyciągnąć graczy z domu w Halloween. Czy to wystarczy?

Twórcy Pokemon Go rozdają bonusy, żeby wyciągnąć graczy z domu w Halloween. Czy to wystarczy?

Niantic po dłuższym okresie milczenia przygotowało dla graczy dwie niespodzianki. Nie tylko zadebiutowała właśnie nowa wersja gry w App Store i Google Play, ale zapowiedziano też pierwsze wydarzenie związane z prawdziwym światem. Pokemon GO na Halloween zapewni krótkoterminowe bonusy ułatwiające zabawę.

Uwaga: Więcej porad i sztuczek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku - daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Twórcy Pokemon GO wystawiali wielokrotnie cierpliwość fanów na próbę. Do dzisiaj nie wrócił system namierzania stworków za pomocą radaru, a w dodatku na długi czas skutecznie ubito nieoficjalne mapy pokazujące pozycję Pokemonów w wirtualnym świecie gry. Coraz gorsza aura też nie pomaga.

Czy nowa wersja Pokemon GO zachęci rozczarowanych graczy do powrotu? Śmiem wątpić.

Nowości wprowadzone przez twórców Pokemon GO w aktualizacji – czyli w Pokemon GO 0.43.3 na Androida i Pokemon GO 1.13.3 na iPhone’a – to tylko kosmetyka:

 • profesor Willow pokolorował jajka na różne kolory w zależności od dystansu potrzebnego do wyklucia;
 • ikonki typu pokemona zostały dodane do ekranu ze szczegółami dotyczącymi stworka;
 • pojawił się wskaźnik niskiego stanu naładowania Pokemon GO Plus;
 • minor text fixes.

Znacznie większą szansę widzę w pierwszym wydarzeniu, czyli bonusach dla graczy Pokemon GO na Halloween.

Twórcy Pokemon GO jeszcze przed premierą zapowiadali wydarzenia związane z grą. Jak na razie zlotów fanów nikt nie ogłosił, ale za to prawdziwy świat będzie miał po raz pierwszy wpływ na grę. Pokemon GO na Halloween się zmieni, a Niantic zachęca do powrotu do zabawy na kilka różnych sposobów.

Pokemon GO na Halloween w dniach od 26 października do 1 listopada zwiększy dwukrotnie liczbę candy otrzymywanych podczas łapania Pokemonów i odsyłania ich do Profesora Willowa. Za spacerowanie ze swoimi towarzyszem (Buddy Pokemon) będzie się w tym czasie otrzymywać czterokrotnie tyle Candy.

Oprócz tego gracze będą znacznie częściej spotykać Pokemony, które można powiązać tematycznie z Halloween, czyli takie gatunki jak:

 • Ghastly
 • Gengar
 • Haunter
 • Zubat
 • Golbat
 • Drowzee
 • Hypno

Nie zdziwię się jednak, jeśli gracze wrócą do łapania Pokemonów nie dlatego, że Niantic dodało nowe kolorki jajek lub ułatwiło zdobywanie Candies w ramach Halloween. Jak patrzę po stronach społeczności to największą ekscytację wzbudza… powolny powrót mapy fastpokemap.se, czyli duchowego następcy PokeVision.

Zobacz: Nowe Pokemony w Pokemon GO!

80 nowych Pokemonów w Pokemon GO

Duża aktualizacja Pokémon GO Polska - dodano OSIEMDZIESIĄT nowych Pokemonów!

Opublikowany przez Spider's Web TV na 15 lutego 2017

*Więcej porad, sztuczek i ciekawostek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku - daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Czytaj więcej o Pokemon GO:

Dołącz do dyskusji