Smartfon, tablet, internet, prąd i… kuchenka za darmo. Tak Plus docenia wiernych klientów

News 04.10.2016
Smartfon, tablet, internet, prąd i… kuchenka za darmo. Tak Plus docenia wiernych klientów

Smartfon, tablet, internet, prąd i… kuchenka za darmo. Tak Plus docenia wiernych klientów

Pamiętacie rozdawanie iPhone’ów 7 najwierniejszym klientom T-Mobile? Plus chce przebić konkurencję i z okazji swoich 20. urodzin przygotował dla każdego ze swoich pierwszych klientów specjalny zestaw prezentów o wartości prawie 14 tysięcy złotych.

Klienci będący z Plusem nieprzerwanie od 1 października 1996 r. otrzymają w podziękowaniu za wspólne 20 lat prezenty, odzwierciedlające pełną gamę usług i sprzętów oferowanych obecnie przez operatora.

Zestaw prezentowy od Plusa to komplet wszystkich usług i sprzętów dostępnych w ramach Programu smartDOM i zawiera:

  • Pakiet „Smartfon”: Samsung Galaxy S7 lub inny dowolny smartfon z oferty operatora wraz z abonamentem na 24 miesiące z nielimitowanymi rozmowami na komórki i stacjonarne, SMS-ami i MMS-ami bez limitu i 5GB Internetu oraz pakietem IPLA.
  • Pakiet „Internet”: Laptop HP 250 G5 lub tablet Lenovo Yoga 3 10.1 lub telewizor Samsung UHD 50”(4k) z abonamentem na 24 miesiące na Internet LTE Plus bez limitu danych wraz pakietem Ipla oraz routerem LTE Advanced.
  • Pakiet „Telewizja Cyfrowego Polsatu”: pakiet 139 kanałów „Familijny Max HD” z zestawem antenowym i dekoderem Evobox PVR.
  • Pakiet „Prąd od Plusa”: gratis pakiet 250 kWh miesięcznie przez 36 miesięcy.
  • Pakiet „AGD”: wybrany sprzęt AGD, czyli kuchenka, pralka lub chłodziarko-zamrażarka z oferty smartDOM.

W ciągu najbliższych dni konsultanci Plusa skontaktują się z klientami, którzy od 1.10.1996 r. nieprzerwanie korzystają z oferty operatora i podziękują im za 20-letnią lojalność, poinformują o prezencie, ustalą jego ostateczny wariant i uzgodnią sposób dostarczenia.

Cóż, jak widać, wierność się opłaca w każdym związku.

Dołącz do dyskusji