Kampania Call of Duty: Modern Warfare Remastered już dostępna na PlayStation 4

News/Gry 07.10.2016
Kampania Call of Duty: Modern Warfare Remastered już dostępna na PlayStation 4

Kampania Call of Duty: Modern Warfare Remastered już dostępna na PlayStation 4

Fani, którzy zdecydowali się kupić Call of Duty: Infinite Warfare na PlayStation 4 w edycji Legacy lub Digital Deluxe, mogą cieszyć się kampanią jednej z najlepszych odsłon serii w historii na konsoli obecnej generacji już teraz. Tryb jednoosobowy Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest już dostępny w ramach wczesnego dostępu.

4 listopada fani serii Call of Duty będą mieli swoje święto. Razem z najnowszą odsłoną serii o podtytule Infinite Warfare pojawi się Call of Duty: Modern Warfare w edycji Remastered. Jedna z najcieplej wspominanych przez fanów gier z cyklu studia Infinite Ward doczekała się poprawionej grafiki.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered jest już dostępne dla największych fanów.

Podczas Call of Duty: XP 2016, czyli imprezy Activision którą miałem okazję w tym roku odwiedzić, wielokrotnie fani wiwatowali bardziej podczas ogłaszania informacji dotyczącej Call of Duty: Modern Warfare Remastered, niż podczas… prezentacji najnowszego Infinite Warfare.

W Los Angeles mogłem zapoznać się już z trybem wieloosobowym w Call of Duty: Modern Warfare Remastered. Udostępnienie tej edycji wywoływało zresztą wśród uczestników niemałe emocje. Nic w tym dziwnego, bo to właśnie ta część, będąca zarazem czwarta odsłona całego cyklu, uważana jest za kultową.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

Teraz przyszła pora na to, by zapoznać się z kampanią.

Call of Duty: Modern Warfare Remastered mam już na swojej konsoli i przystępuję właśnie do testów tej produkcji. Ciekaw jestem, jak gra wydana pierwotnie w 2007 roku przetrwała próbę czasu – tym bardziej, że tej odsłony w pierwotnym wydaniu nigdy nie przeszedłem.

Odświeżone przez Raven Software wydanie Call of Duty: Modern Warfare uruchamia się w rozdzielczości 1080p. Jak chwalą się przedstawiciele Activision “gra posiada ulepszone tekstury, renderowanie w oparciu o fizykę, dynamiczne oświetlenie i wiele więcej”.

Po testach multiplayera wiem, że grafika doczekała się sporej poprawy i jest przyjemna dla oka.

A co z mechaniką? Czy nie będzie zbyt archaiczna dla osób, które przyzwyczaiły się do nowoczesnych shooterów? To sprawdzę w ciągu najbliższych kilku dni podczas samodzielnych testów kampanii.

Chociaż do oficjalnej premiery gry na wszystkich platformach pozostał jeszcze miesiąc, to tytuł mogą już pobrać osoby, które zakupiły Call of Duty: Infinite Warfare w edycji Legacy lub Digital Deluxe – ale tylko w wersji na PlayStation 4.

Sony naprawdę nie żartowało, że to ich sprzęt jest nowym domem dla serii strzelanin Activision.

Dołącz do dyskusji