Premiera nowych konsol PlayStation – oglądaj na żywo na Spider’s Web

News/Gry 07.09.2016
Premiera nowych konsol PlayStation – oglądaj na żywo na Spider’s Web

Premiera nowych konsol PlayStation – oglądaj na żywo na Spider’s Web

Zaledwie chwila dzieli nas od rozpoczęcia PlayStation Meeting – imprezy, na której Sony zaprezentuje nowe wersje konsoli PlayStation 4. Jesteśmy na miejscu w Nowym Jorku, z kolei was zachęcamy do oglądania konferencji na żywo.

PlayStation Meeting to najważniejsza konferencja Sony Computer Entertainment w tym roku. Istotniejsza nawet od tej z E3 2016 w Los Angeles. Japończycy zaprezentują nam nowe produkty z serii PlayStation, którymi chcą dominować na rynku w kolejnych latach. PlayStation Meeting będzie strumieniowane online.

Dla waszej wygody osadziliśmy w tekście odtwarzacz YouTube. Tutaj macie z kolei awaryjną transmisję na Twitchu.

PlayStation Meeting – czego możemy się spodziewać?

Oczywiście PlayStation 4 Slim oraz PlayStation 4 Neo. Jestem ciekaw zwłaszcza tej drugiej wersji urządzenia. Zastanawia mnie, po co Sony produkuje silniejsze PS4, skoro konsola i tak nie poradzi sobie z grami w standardzie 4K, w 30 klatkach na sekundę. No chyba, że będzie kosztować około 6000 złotych.

Prędzej uwierzę w lepsze i szybsze działanie systemu oraz więcej klatek na sekundę w standardzie 720p i 1080p. Możliwe, że Neo będzie również w pewnym stopniu lepiej „dogadywać się” z nadchodzącym PlayStation VR, na które czekam z otwartymi rękoma po tym, jak zobaczyłem Resident Evil 7 rozgrywane w wirtualnej rzeczywistości.

Osobiście liczę na dodatkowe bomby.

Możliwości jest wiele. The Last of Us 2? Killzone produkowane w całości na PlayStation VR? Nowa wersja PS Vity, za śmieszne pieniądze, obsługująca klasyczne karty SD? Wsteczna kompatybilność z PlayStation 3 na PlayStation 4 Neo? Sony ma szerokie pole do popisu.

PlayStation Meeting rozpoczyna się o 21:00 polskiego czasu. Wszystkich miłośników gier wideo oraz nowych technologii zapraszam do odwiedzenia tego tekstu, gdy będziemy już po konferencji Apple.

Dołącz do dyskusji

Advertisement