Mecz Sporting Lizbona – Legia Warszawa za darmo w TV i online

News 27.09.2016
Mecz Sporting Lizbona – Legia Warszawa za darmo w TV i online

Mecz Sporting Lizbona – Legia Warszawa za darmo w TV i online

Mecz Sporting Lizbona – Legia Warszawa już dziś o godzinie 20:45. Drugie spotkanie Legii w fazie grupowej Ligi Mistrzów odbędzie się na stadionie Sportingu w Lizbonie. Mocno liczymy na wygraną Wojskowych, choć zdecydowana większość argumentów przemawia dziś za ich rywalami

Od dłuższego czasu Legia nie może pochwalić się zbyt dobrą dyspozycją. Dowodem tego było piątkowe spotkanie z zamykającą tabelę Wisłą Kraków, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Kiepską formę Legii obnażył również ostatni mecz w Lidze Mistrzów, który bardziej niż wyrównaną rywalizację przypominał spotkanie gołego tyłka z ojcowskim pasem. Z tego powodu niewiele osób wierzy w to, że Legia może dziś wygrać.

Jednak mimo wszystko liczymy na efekt nowej miotły i mamy nadzieję, że Jacek Magiera poprowadzi swoją drużynę do zwycięstwa. W końcu zawodnicy chcą się pokazać przed nowym trenerem, a dodatkowo motywuje ich fakt, że za zwycięstwo w fazie grupowej UEFA płaci aż 1,5 mln euro. Część z tej kwoty w końcu trafi do zawodników.

Gdzie obejrzeć Mecz Sporting Lizbona – Legia Warszawa?

Mecz Sporting Lizbona – Legia Warszawa będzie transmitowany na żywo na Canal+. Osoby, które nie mają dostępu do tego kanału, mogą obejrzeć mecz w TVP1. Ostatnia wymieniona opcja oznacza, że mecz może zobaczyć praktycznie każdy, zupełnie za darmo.

Gdzie obejrzeć Mecz Sporting – Legia w Internecie?

Osoby, które nie dysponują dostępem do telewizji kablowej i chcą obejrzeć mecz Sporting Lizbona – Legia Warszawa za pośrednictwem Internetu, mogą to zrobić na stronie www.sport.tvp.pl. Spotkanie będzie tam dostępne absolutnie za darmo.

Niekiedy jednak jakość zapewniana przez ten stream okazuje się niewystarczająca, a transmisja jest przerywana. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług NC+ Go oraz Canal+ Sport Online. Niestety dostęp do nich mają jedynie abonenci nc+.

Rozpiska nadchodzących meczy Legii Warszawa w Lidze Mistrzów:

  • Sporting Lizbona – Legia Warszawa / wt. 27.09.2016 godz. 20.45
  • Real Madryt – Legia Warszawa / wt. 18.10.2016 godz. 20.45
  • Legia Warszawa – Real Madryt / śr. 02.11.2016 godz. 20.45
  • Borussia Dortmund – Legia Warszawa / wt. 22.11.2016 godz. 20.45
  • Legia Warszawa – Sporting Lizbona / śr. 07.12.2016 godz. 20.45

Dołącz do dyskusji