Chcesz kupić czarnego iPhone’a 7? Lepiej od razu zamów pokrowiec

News 08.09.2016
Chcesz kupić czarnego iPhone’a 7? Lepiej od razu zamów pokrowiec

Chcesz kupić czarnego iPhone’a 7? Lepiej od razu zamów pokrowiec

Lubicie błyszczące gadżety? Jeżeli tak, powinniście bardzo mocno rozważyć kupno smartfona iPhone 7 Jet Black. Musi jednak liczyć się z tym, że obudowa takiego sprzętu może szybko się porysować. Na swojej stronie internetowej ostrzega przed tym Apple.

Ze strony produktowej iPhone 7, możemy dowiedzieć się, że:

Błyszczące wykończenie iPhone’a 7 w kolorze onyksu uzyskuje się w rezultacie precyzyjnego 9-stopniowego procesu anodyzacji i polerowania. Powierzchnia telefonu ma twardość dorównującą innym anodyzowanym produktom Apple, ale w miarę użytkowania mogą pojawiać się na niej mikrozarysowania. Aby temu zapobiec, sugerujemy zakup jednego z wielu dostępnych etui ochronnych na iPhone’a.

W wielkim skrócie, błyszczący iPhone będzie całkiem mocno zbierał rysy podczas codziennego użytkowania. Nie ma w tym nic szczególnie dziwnego, ponieważ wszystkie błyszczące gadżety są bardzo podatne na powstawanie rys. Należy jednak o tym pamiętać wybierając wersję kolorystyczną swojego urządzenia.

Jeżeli jesteście przeczuleni na punkcie rys i ubytków lub za jakiś czas zechcecie sprzedać swój telefon, powinniście wybrać jedną z matowych wersji iPhone’a, a nie wariant Jet Black. Lub chociaż kupić do niego ochronną, przeźroczystą obudowę, która jednocześnie ochroni wasz smartfon i sprawi, że każdy będzie mógł zobaczyć i docenić jego błyszczącą obudowę.

Zobacz: iPhone 7 po kilku dniach

Czytaj i oglądaj więcej iPhonie 7:

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Advertisement