Wakacje u Vikingów oznaczają dużo internetu. Bardzo dużo internetu

News 05.07.2016
Wakacje u Vikingów oznaczają dużo internetu. Bardzo dużo internetu

Wakacje u Vikingów oznaczają dużo internetu. Bardzo dużo internetu

Mobile Vikings ruszyło właśnie z nową akcją promocyjną o nazwie VIKejszyn. Start wakacji to pretekst do tego, by sieć mogła zaoferować klientom 11 GB mobilnego internetu za 8 zł.

Wakacje to czas urlopów, a zapotrzebowanie na mobilny internet rośnie. Użytkownicy przebywający na wczasach konsumują dzisiaj znacznie więcej danych, niż jeszcze kilka lat temu. Z myślą o takich osobach pojawiła się nowa promocja jednego z polskich operatorów.

Jeszcze kilka lat temu paczka kilkuset megabajtów była dla wielu osób wystarczająca.

Dzisiaj zużycie transferu idzie w gigabajty, a użytkownicy mogą martwić się odebraniem poza domem komunikatu o wyczerpaniu limitu. Taka sytuacja, zwłaszcza na wakacjach, jest bardzo mało komfortowa i może prowadzić do wielu nieprzyjemności.

Internet na wakacjach to nie tylko służbowy mail. Połączenie z globalną siecią to też szansa na kontakt ze znajomymi, możliwość wysłania rodzinie zdjęć w kilka sekund, nawigacja GPS, automat z biletami i przewodnik turystyczny w jednym.

Na to zwiększone zapotrzebowanie na internet mobilny złożyło się wiele czynników.

Wymienić można chociażby rozwój sieci LTE pozwalającej przesyłać dane z większą szybkością, zaawansowane gry mobilne, serwisy VOD pożerające megabajty bardziej niż jakiekolwiek inne usługi oraz boom na transmisje wideo na żywo.

Wiele osób decyduje się też udostępniać internet z telefonu do innych urządzeń. Do sprzętów elektronicznych, które są łakome na dane, można zaliczyć nie tylko komputery i tablety, ale nawet… czytniki ebooków.

Mobile Vikings Vikajszyn

Dla użytkowników smartfonów i tabletów duża paczka danych, zwłaszcza w okresie wakacyjnym, jest kluczowa. Abonenci Mobile Vikings udając się na urlop mogą skorzystać z nowej promocji operatora dającej sporą paczkę danych – idealnie na wyjazd.

VIKejszyn w Mobile Vikings to oferta idealnie skrojona na wakacje.

Dla klientów, którzy potrzebują podczas wakacji znacznie więcej mobilnego internetu na terenie Polski, Mobile Vikings przygotowało nową promocję o nazwie VIKejszyn. Akcja ruszyła dziś, a w ramach jej będzie można aktywować pakiet 11 GB internetu w cenie 8 zł.

Oferta jest niestety jednorazowa, dlatego warto przemyśleć, kiedy uruchomić promocyjną paczkę danych – paczka aktywna jest przez 31 dni od momentu aktywacji, ale… ważność pakietu można przedłużyć jednorazowo o 31 dni zwykłym doładowaniem lub dokupieniem pakietu internetowego.

11 GB za 8 zł w Mobile Vikings, czyli jak aktywować VIKejszyn.

Akcja VIKejszyn – 11 GB za 8 zł ruszyła dzisiaj, czyli 5 lipca i potrwa aż do końca sierpnia. Po aktywacji kwota 8 zł zostaje pobrana z konta użytkownika.

Mobile Vikings przewidziało dwa sposoby aktywacji pakietu. Jednym z nich jest zalogowanie się na swoje konto na stronie internetowej operatora. Drugim i wygodniejszym – skorzystanie z aplikacji mobilnej na smartfony o nazwie Viking App.

Dołącz do dyskusji