Pokemon GO oficjalnie w Polsce (iPhone i Android)!

News/Gry 16.07.2016
Pokemon GO oficjalnie w Polsce (iPhone i Android)!

Pokemon GO oficjalnie w Polsce (iPhone i Android)!

Stało się! Pokemon GO – najgorętsza gra ostatniego tygodnia i najpopularniejsza gra mobilna w historii Stanów Zjednoczonych – oficjalnie zadebiutowała w Sklepie Google Play oraz w Apple App Store.

Uwaga: Więcej porad i sztuczek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku - daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Pokemony poodbijają świat. W niecały tydzień gra Pokemon GO stała się najpopularniejszą mobilną grą w Stanach, ale szaleństwo ogarnęło również Azję i Europę. I to mimo tego, że gra oficjalnie była dostępna zaledwie w kilku państwach.

Teraz grę można oficjalnie, również w Polsce (!), pobrać ze Sklepu Google Play oraz w Apple App Store.

Jeśli dopiero teraz zaczynasz przygodę z Pokemon GO, polecam zapoznać się z poradnikiem przygotowanym przez Piotrka: Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć o Pokemon Go – kompletny poradnik. Początki w grze będą łatwiejsze, jeśli poznasz podstawowe pojęcia i zrozumiesz, jak działają i jak korzystać z przedmiotów dostępnych w Pokemon GO – wyjaśniłem to tutaj: Pokemon GO – słownik pojęć, czyli podstawy, od których powinien zacząć każdy gracz.

Na poniższym materiale wideo zobaczysz, jak wygląda rozgrywka w terenie, jak przejmuje się Gymy (areny), jak korzystać z punktów PokeStop oraz dowiesz się, jak złapać Pikachu – ta ostatnia porada przyda się przede wszystkim osobom, które właśnie teraz zaczynają zabawę z Pokemonami.

Zobacz: Nowe Pokemony w Pokemon GO!

80 nowych Pokemonów w Pokemon GO

Duża aktualizacja Pokémon GO Polska - dodano OSIEMDZIESIĄT nowych Pokemonów!

Opublikowany przez Spider's Web TV na 15 lutego 2017

*Więcej porad, sztuczek i ciekawostek znajdziesz na stronie Pokemon GO Polska na Facebooku - daj lajka i razem z nami złap je wszystkie!

Czytaj więcej o Pokemon GO:

Dołącz do dyskusji