Sprawdź, gdzie obejrzysz najciekawsze mecze Euro 2016 zupełnie za darmo

News 14.06.2016
Sprawdź, gdzie obejrzysz najciekawsze mecze Euro 2016 zupełnie za darmo

Sprawdź, gdzie obejrzysz najciekawsze mecze Euro 2016 zupełnie za darmo

Wbrew pozorom nie trzeba płacić za obejrzenie najbardziej interesujących spotkań trwających właśnie Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Najciekawsze mecze Euro 2016 za darmo można obejrzeć na zagranicznych kanałach.

Wszystkie grupowe mecze, w których udział bierze reprezentacja Polski, można za darmo obejrzeć na ogólnodostępnych kanałach TVP i Polsat. Ostatnia wymieniona stacja dodatkowo na swoim darmowym kanale transmituje inne spotkania, ale zazwyczaj są to mniej interesujące mecze.

Jak donosi Radio Zet, za darmo można zobaczyć potyczkę Szwajcarii z Albanią, Rosji ze Słowacją oraz Austrii z Węgrami. Z kolei zapłacić trzeba było za dostęp do spotkań takich jak Anglia – Rosja, Niemcy – Ukraina oraz Belgia – Włochy. Do obejrzenia tych meczy w telewizji lub na internetowej platformie ipla.tv trzeba było zapłacić 99 zł.

Gdzie obejrzeć najciekawsze mecze Euro 2016 za darmo?

Atrakcyjne spotkania można jednak oglądać w pełni legalny nawet bez opłat. W tym celu wystarczy skorzystać z zagranicznych kanałów telewizyjnych. Mecze Euro 2016 za darmo można obejrzeć na niemieckim kanale ZDF (kanał 470 Cyfrowego Polsatu, kanał 245 NC+), SAT 1 i Das Erste (kanał 471 Cyfrowego Polsatu, kanał 359 NC+).

Spotkania są nadawane również w czeskiej telewizji CT Sport HD, na włoskim Rai 1 (kanał 238 NC+), angielskim BBC One, francuskim TF1 oraz tureckim TRT. Oczywiście z możliwości tej mogą skorzystać wyłącznie osoby korzystające z telewizji satelitarnej. Jeżeli należycie do tego grona i interesujecie się futbolem, powinniście rozważyć wykorzystanie tego sposobu.

Rozwiązanie to ma pewne wady.

Korzystając z zagranicznej telewizji rezygnujecie z polskiego komentarza. I choć dla większości osób zrozumienie angielskiego lub czeskiego komentatora, to w przypadku włoskich, francuskich lub, nie daj boże, tureckiego komentarza zda się on praktycznie na nic. Dlatego jeżeli chcecie obejrzeć mecze w ojczystym języku, po prostu wyłóżcie tę stówę i za nie zapłaćcie. W innym przypadku lepiej będzie obejrzeć zmagania piłkarzy na zagranicznych kanałach.

Czytaj również:

Dołącz do dyskusji