PickPack, czyli sposób na tanie podróżowanie i niedrogie wysyłanie paczek

PickPack, czyli sposób na tanie podróżowanie i niedrogie wysyłanie paczek

PickPack, czyli sposób na tanie podróżowanie i niedrogie wysyłanie paczek

PickPack jest nowoczesnym i najbezpieczniejszym serwisem, który ułatwia życie osobom podróżującym i nadawcom przesyłek. To znakomity pomysł dla wszystkich, którzy oczekują rozwiązań znacznie elastyczniejszych niż tradycyjne.

Chcesz wysyłać przesyłki szybko i niedrogo, ale w sposób zgodny z Twoimi życzeniami? A może jesteś kierowcą, któremu zdarza się podróżować po kraju? Jeśli w samochodzie – w kabinie lub bagażniku – albo w jakimkolwiek innym pojeździe, masz trochę wolnego miejsca, warto zastanowić się, jak obniżyć koszty przejazdu.

PickPack to doskonałe rozwiązanie dla obu stron – portal pomoże dostarczyć przesyłkę na miejsce albo przemierzać Polskę bez troski o wysokie ceny paliwa. Dzięki nowatorskiemu serwisowi bezpiecznie i bez wysiłku zaoszczędzisz parę groszy na dodatkowe przyjemności.

Zdarza Ci się czasem wpaść na spontaniczny pomysł podroży – chciałbyś wsiąść do auta, ale… w kieszeni pusto? Nic straconego! Wejdź na PickPack, napisz skąd wyruszasz w drogę i dokąd się udajesz. Serwis wyświetli, kto w okolicy musi pilnie przekazać przesyłkę. Ty pomożesz nadawcy dostarczyć paczkę na czas, a on ułatwi Ci spełnianie marzeń o tanich wyprawach. Firmy przewozowe, które nie mają samochodów zapełnionych po „sufit”, także znajdą tu sposób na obniżenie kosztów kursów – oferty czekają.

Ogłoszenie kuriera w systemie PickPack.pl

ogloszenie-kuriera

Wyszukiwanie ofert przewoźników w systemie PickPack

wyszukiwanie-ofert-przewoznikow

Nie widzisz w systemie propozycji idealnej dla siebie? Dodaj własne ogłoszenie na PickPack, a niebawem zgłoszą się osoby, które poproszą Cię o pomoc.

Dodawanie ogłoszenia jako nadawca

dodawanie-nadawca

Podobnie postępujesz, gdy chcesz nadać przesyłkę – sprawdzasz oferty w serwisie lub dodajesz ogłoszenie, dzięki któremu przewoźnicy znajdujący się w Twojej okolicy będą mogli Cię znaleźć. Określ rodzaj i rozmiar paczek, powiadom o miejscu i czasie ich nadania oraz, oczywiście, odbiór.

Bezpieczna Płatność – usługa na miarę XXI wieku

Wiesz, co sprawia że serwis PickPack, to rozwiązanie absolutnie wyjątkowe? Bezcenne poczucie bezpieczeństwa, które zapewnia usługa Bezpieczna Płatność. Innowacyjna funkcja jest tylko możliwością do wyboru – nie musisz z niej korzystać. Ale jeśli cenisz sobie spokój wewnętrzny, jest to z pewnością propozycja dla Ciebie. Jej największą bezpośrednią zaletą jest fakt, że środki finansowe przeznaczone na wysłanie przesyłki nie zostaną sprzeniewierzone. Ponadto, pośrednio wymaga ona od obu Użytkowników zweryfikowania rachunku bankowego, dzięki czemu nie ma anonimowości. Jeżeli przewozisz paczki – wątpliwości, czy otrzymasz wynagrodzenie za rzetelną usługę, odchodzą w zapomnienie. PickPack przygotował perfekcyjne zabezpieczenie dla obu stron transakcji – system Escrow (który został stworzony w latach 30stych XX wieku).

Portal przejmuje rolę i odpowiedzialność tzw. powiernika – dba o dobro zarówno wykonawców usług logistycznych, jak i zlecających. Nadawca paczki i przewoźnik, za pośrednictwem portalu lub telefonicznie, szczegółowo omawiają miejsce, czas i sposób przekazania przesyłki. Gdy dochodzą do porozumienia, akceptują warunki serwisu i mogą wybrać Bezpieczną Płatność opartą na systemie Escrow. Wówczas odpowiednia kwota zostaje automatycznie pobrana z konta nadawcy paczki. Jednak nie trafia ona od razu do wykonawcy usługi – PickPack zapobiegliwie przechowuje ją w chmurze, aż nienaruszona przesyłka znajdzie się w rękach odbiorcy.

Schemat działania bezpiecznych płatności w systemie PickPack

schemat-platnosci

W końcu bezpiecznie – zero anonimowości

Dzięki przejrzystym i transparentnym regułom serwisu zleceniodawca i kurier znają swoje dane i mogą się ze sobą swobodnie komunikować. PickPack to serwis idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Widzisz, jakie to łatwe?

System Escrow skutecznie zabezpiecza środki finansowe nadawcy przesyłki. Przewoźnikowi zaś daje pewność, że sumiennie wykonane zadanie zostanie odpowiednio wynagrodzone. Co najważniejsze, obaj Użytkownicy wiedzą, że Osoba z którą współpracują nie jest anonimowa i można jej zaufać. Za funkcję Bezpieczna Płatność portal pobiera jedynie 10 procent uzgodnionej ceny usługi. Jest to sprawiedliwa opłata, ponieważ wiąże się ona bezpośrednio z kosztami jakie sam portal ponosi (takie jak powiadomienia SMS i zatwierdzanie kodu SMS czy platformy płatności).

Zarejestruj się już dziś na PickPack.pl! Rejestracja jest nadzwyczaj prosta – wystarczy podać imię, nazwisko i numer telefonu, ewentualnie rachunek bankowy (aby użyć Bezpiecznej Płatności) i skan prawa jazdy. Zarabiaj na przewozach paczek i ciesz się tanim podróżowaniem lub nadawaj przesyłki niedrogo, według własnych zasad. PickPack – rozwiązanie na miarę XXI wieku, stworzone z myślą o Twoich oczekiwaniach.

Dołącz do dyskusji

Advertisement