Gdzie obejrzeć online mecz Niemcy – Polska, czyli eliminacje EURO 2016 w TV i Internecie

Artykuł 04.09.2015
Gdzie obejrzeć online mecz Niemcy – Polska, czyli eliminacje EURO 2016 w TV i Internecie

Gdzie obejrzeć online mecz Niemcy – Polska, czyli eliminacje EURO 2016 w TV i Internecie

Dziś, 4.09.2015 roku, czeka nas niezwykłe piłkarskie wydarzenie. Polska spotka się z Niemcami na stadionie we Frankfurcie nad Menem w ramach eliminacji do UEFA Euro 2016. Spotkanie będzie można śledzić zarówno w telewizji, jak i w Sieci. Zobacz gdzie zobaczysz mecz Niemcy – Polska na żywo. 

Wszyscy trzymamy kciuki za to, aby dziś powtórzyła się sytuacja z poprzedniego, październikowego meczu, kiedy na własnym terenie pokonaliśmy niemiecką reprezentację 2:0. Będzie to miało kluczowe znaczenie nie tylko dla morale naszego zespołu narodowego, ale także dla układu sił w naszej grupie eliminacyjnej do Euro 2016.

Obecnie Polacy zajmują pierwszą lokatę w grupie D, wyprzedzając Niemcy, Szkocję, Irlandię, Gruzję oraz Gibraltar. Sytuacja w czołówce jest jednak napięta i od meczu Niemcy – Polska oraz Gruzja – Szkocja zależy naprawdę wiele.

Początek tego niesamowicie ważnego spotkania będzie miał miejsce dziś o godzinie 20:45.

Gdzie oglądać mecz Niemcy – Polska w telewizji?

Spotkanie Niemcy – Polska będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat. Studio rozpoczyna się już niedługo, bo o 20:35, natomiast nadawanie samego spotkania zaplanowano na 20:45.

mecz niemcy polska w internecie
Gdzie oglądać mecz Niemcy – Polska na żywo w Internecie?

Wcześniej, bo o 20:05 zobaczymy magazyn Sport, który poświęcony zostanie w większości eliminacjom do Euro 2016.

Gdzie oglądać mecz Niemcy – Polska online w Internecie?

Mecz Niemcy – Polska będzie można również legalnie zobaczyć w Internecie. Spotkanie naszej drużyny narodowej zaprezentowane zostanie na platformie Ipla.tv. Cena za dostęp wynosi 14,90 zł, ale w cenie zawarte są także wszystkie pozostałe mecze 7. kolejki eliminacji do Euro 2016, które odbędą się pomiędzy 3 a 5 września. Studio przed meczem Niemcy – Polska rusza o 19:00.

Za darmo dostęp do transmisji w Internecie uzyskają abonenci Plusa i Cyfrowego Polsatu.

Transmisję można będzie oglądać na komputerze, w przeglądarce internetowej pod adresem www.ipla.tv, a także w dedykowanej aplikacji. Transmisja w jakości HD (720p) dostępna będzie tylko na stronie Ipla.tv oraz w aplikacji Ipla na komputerach PC. Posiadacze urządzeń mobilnych muszą zadowolić się jedynie jakością 320p.

Mecz obejrzymy także na smartfonie lub tablecie, poprzez aplikacje mobilne Ipla. Wersja na iPhone’a i iPada jest dostępna w Apple App Store. Darmową aplikację na system Android można pobrać ze sklepu Google Play. Użytkownicy Windows Phone pobiorą ją ze sklepu Windows. Mecze eliminacji UEFA Euro 2016 nie są dostępne na Smart TV.

Możliwość oglądania meczu w serwisie Ipla mają tylko osoby znajdujące się na terytorium Polski.

Dołącz do dyskusji

Advertisement