Ruszają wyprzedaże, więc raty „zero procent” wracają na Allegro

News/Technologie 08.09.2015
Ruszają wyprzedaże, więc raty „zero procent” wracają na Allegro

Ruszają wyprzedaże, więc raty „zero procent” wracają na Allegro

Koniec lata to początek wielkich wyprzedaży. Allegro doskonale zdaje sobie sprawę z nadciągającego zakupowego szału i wprowadza nową promocję, która ma zapewnić, że zakupów będziemy dokonywać właśnie za pośrednictwem tego serwisu.

Do 15 września bieżącego roku decydując się na zakupy na raty na Allegro, dzięki współpracy z firmą PayU, nie obejmie nas żadne oprocentowanie związane z pożyczką.

Partnerami technicznymi PayU i Allegro są mBank i Alior Bank.

Na szczęście owo partnerstwo nie wymaga założenia konta w którymkolwiek z tych banków. Promocja obejmuje wszystkie zakupy o minimalnej wartości trzystu złotych.

To już trzeci raz, kiedy Allegro wprowadza tymczasowo nieoprocentowane raty dla użytkowników swojego serwisu. Poprzednie promocje, bożonarodzeniowa i wiosenna, jak nietrudno się domyślić, poskutkowały zwiększoną ilością zakupów dokonywanych za pośrednictwem tej platformy i najprawdopodobniej również i aktualna promocja okaże się sukcesem.

Jest to już trzecia edycja naszej promocji prawdziwe raty 0%. Dwie poprzednie (bożonarodzeniowa i wiosenna) cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, każdorazowo z zakupów na raty skorzystało wówczas kilkadziesiąt tysięcy osób. Jednocześnie wzrósł także wolumen koszyków zakupowych, co nas bardzo cieszy, bo naszym celem jest zwiększanie możliwości zakupowych e-konsumentów – czytamy w wypowiedzi Sylwii Bilskiej, dyrektor zarządzającej PayU na Polskę i Europę Centralną, na łamach Media2.

Zakupy w nieoprocentowanych ratach są dostępne wyłącznie dla osób, które jako formę płatności wybrały usługę PayU.

* Ilustracja z Shutterstock

Dołącz do dyskusji