Samsung podał ceny nowych urządzeń. Tanio nie jest, oj nie jest

Artykuł 13.08.2015
Samsung podał ceny nowych urządzeń. Tanio nie jest, oj nie jest

Samsung podał ceny nowych urządzeń. Tanio nie jest, oj nie jest

Samsung zaprezentował dwa modele flagowych smartfonów – Galaxy Note 5 oraz Galaxy S6 edge+. Właśnie poznaliśmy ceny oraz dowiedzieliśmy się nieco szczegółów odnośnie nowych tabletów, które debiutują dzisiaj w Polsce.

Opublikowaliśmy już materiał wideo o nowych smartfonach Samsunga oraz newsy o Galaxy Note 5 i Galaxy S6 edge+. Na łamach Spider’s Web pojawiło się również szczegółowe porównanie Note’a 5 do Note’a 4. Teraz pora przyjrzeć się cenom nowych Samsungów.

Samsung Galaxy Tab S2 – cena i dostępność

Tablet Samsung Galaxy Tab S2 debiutuje właśnie na Polskim rynku. Samsung zapowiedział wprowadzenie produktu na sklepowe półki i podał dokładne ceny urządzenia.

8-calowa wersja Galaxy Taba S2 wyposażona wyłącznie w łączność WiFi kosztuje 1599 zł. Trochę więcej będzie trzeba zapłacić za model z LTE. Samsung wycenił go w Polsce na 1899 zł. W tej samej cenie dostępna będzie wersja z ekranem o przekątnej 9,7 cala. Jednak kupując większy tablet w cenie 1899 zł dostaniemy wyłącznie wersję z WiFi. Za opcję z LTE będzie trzeba zapłacić 2199 zł.

Samsung Galaxy S6 edge+ – cena i dostępność

Samsung zaprezentował dzisiaj model Galaxy S6 edge+, czyli nieco większą wersję Galaxy S6 edge. Nowy smartfon trafi do sprzedaży w Polsce 4 września, a akcja przedsprzedażowa wystartuje lada moment.

Koreańczycy wycenili Samsunga Galaxy S6 edge+ na 3599 zł. To jednak cena za wersję z 32 GB pamięci wbudowanej. Ten sam smartfon z 64 GB pamięci będzie kosztował już 3999 zł. Sporo!

Samsung Galaxy Note 5 – cena i dostępność

Samsung Galaxy Note 5 zadebiutuje później niż Galaxy S6 edge+. Producent poinformował, że polskiej premiery należy się spodziewać dopiero późną jesienią. Na razie również cena pozostaje nieznana.

Patrząc jednak na to ile Samsung każe sobie zapłacić za Galaxy S6 Edge+, można przypuszczać, że ceny będą na porównywalnym poziomie. Szacuję, że tańsza wersja zamknie się w granicach 4 tys. zł, a droższa, z rozbudowaną pamięcią, przekroczy tę magiczną granicę.

Czytaj również:

Dołącz do dyskusji