Serwis przesyłek kurierskich czy bezpośrednia umowa z kurierem?

Blog Forum 07.07.2015
Serwis przesyłek kurierskich czy bezpośrednia umowa z kurierem?

Serwis przesyłek kurierskich czy bezpośrednia umowa z kurierem?

Marzenie stało się faktem. Otwarłeś swój własny sklep Internetowy. Twój biznes istnieje w e-świecie i zaczyna na siebie zarabiać. Otrzymujesz pierwsze zamówienia od swoich klientów, którzy zaufali właśnie Tobie. Docenili szeroki wybór najlepszych towarów i najwyższą jakość oferowanych przez Ciebie usług. Co zrobić, by Klient pozostał z Tobą na dłużej? Pora na wybór najkorzystniejszego serwisu przesyłek kurierskich. Dzięki temu, klient otrzyma w szybki i bezpieczny sposób swój wymarzony towar.

GlobKurier.pl to profesjonalny operator logistyczny, który obsługuje 232 kraje, współpracuje z ponad 50 przewoźnikami. GlobKurier to najlepsza opcja transportu dla danej wysyłki – każdą z przesyłek możesz nadać innym przewoźnikiem, w zależności która oferta jest dla Ciebie najatrakcyjniejsza. Dzięki temu optymalizujesz koszta miesięczne i oszczędzasz czas, bo wszystko znajduje się w jednym miejscu.

GlobKurier świadczy usługi z zakresu przesyłek krajowych i międzynarodowych. Kooperuje z zaufanymi firmami kurierskimi, takimi jak DHL, TNT, K-Ex, UPS, FedEx czy DPD. Gdy nie chcesz czekać na kuriera, GlobKurier oferuje również punkty paczkowe. Nadaj i odbierz zamówiony towar w jednym z 800 punktów paczkowych GlobBox lub jednym z 1100 Paczkomatów InPost. Przy korzystaniu z oferty GlobKurier jako właściciel sklepu internetowego otrzymujesz możliwość realizacji wysyłki w promocyjnych cenach – dużo niższych, niż bezpośrednio u przewoźników.

Dlaczego warto?

Wybierając GlobKurier otrzymujesz dostęp do miejsca, gdzie znajdują się wszyscy przewoźnicy krajowi i międzynarodowi. To gwarancja wyboru najtańszego spedytora dzięki wycenie kosztów on-line. Wybierając moduł przesyłek kurierskich Globkurier ponadto zyskujesz:
• Redukcję kosztów wysyłki
• Możliwość wysyłki wszystkimi przewoźnikami bez podpisywania umowy i deklaracji wolumenów
• Dostęp do aktualnej oferty i gotowe szablony wysyłek
• Opcję wydruków gotowych listów przewozowych, dzięki czemu pozbędziesz się błędów powstających przy ręcznych przepisywaniu adresów
• Dostęp do pełnego monitoringu on-line przesyłek
• Dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb klienta – dodatkowe opcje takie jak pobranie czy gwarantowana godzina doręczenia

Globkurier.pl wiąże się z takimi pojęciami jak profesjonalizm, determinacja, odpowiedzialność, gwarancja satysfakcji i obsługi klienta na najwyższym poziomie. Dla GlobKurier granice czasowe i strefowe nie są problemem, a wyzwaniem i szansą.

Sprawdź już dziś szczegóły oferty i zadbaj o zadowolenie swoich Klientów:
www.globkurier.pl/rejestracja

Dołącz do dyskusji