Graficy i fotografowie! Świetne tablety graficzne Wacoma powracają do Biedronki

News/Foto 14.05.2015
Graficy i fotografowie! Świetne tablety graficzne Wacoma powracają do Biedronki

Graficy i fotografowie! Świetne tablety graficzne Wacoma powracają do Biedronki

W ofercie Bieronki ponownie pojawił się świetny tablet graficzny One by Wacom, jednak tym razem w wersji M, czyli o rozmiar większej, niż poprzednio. Cena? Niespełna 150 zł!

Biedronka ponownie robi ogromny ukłon w stronę grafików, projektantów, rysowników i fotografów obrabiających zdjęcia na komputerze. Do oferty powrócił tablet graficzny One by Wacom, jednak tym razem jest to wersja M o znacznie większej powierzchni roboczej wynoszącej 216×135 mm. W komplecie znajduje się również piórko Wacoma obsługujące 1024 stopnie nacisku.

Tablet kosztuje jedynie 149 zł, w co trudno uwierzyć. Jego wartość rynkowa jest co najmniej dwukrotnie wyższa. Okazja jest zatem nieprzeciętna, szczególnie, że mówimy o sprzęcie wysokiej klasy, który z powodzeniem wystarczy nawet do półprofesjonalnych zastosowań. Marka Wacom w tym przypadku mówi sama za siebie.

W listopadzie ubiegłego roku w Biedronkach trwała podobna promocja. Można było wówczas dostać ten sam tablet, ale w wersji S, która kosztowała 119 zł. Sprzęt znikał z półek w zawrotnym tempie. Osobiście skusiłem się na ten gadżet i nie żałuję. Sprzęt świetnie sprawdza się w praktyce. Daje mnóstwo zabawy, a jednocześnie pomaga przy obróbce zdjęć. Zdecydowanie mogę go polecić.

Tablet One by Wacom świetnie współpracuje ze wszystkimi liczącymi się na rynku programami graficznymi.

Osobiście korzystam z niego w Photoshopie, a czasami również w Lightroomie. Oba programy bezbłędnie wykrywają siłę nacisku. Dla przykładu, wraz ze wzrostem siły nacisku możemy w Photoshopie kontrolować stopień przezroczystości pędzla lub jego wielkość. Daje to ogromne możliwości.

Podczas ubiegłorocznej promocji jedynym minusem była niewielka powierzchnia robocza urządzenia. Tym razem oferta dotyczy tabletu w rozmiarze M, przy czym cena wzrosła zaledwie o 30 zł. Nowa oferta jest więc bardzo kusząca. Polecam!

Sprawdź również: Tak wygląda tablet graficzny One by Wacom z Biedronki – pierwsze wrażenia Spider’s Web

Dołącz do dyskusji