Targi e-Meeting już 5 maja w Katowicach

Blog Forum 15.04.2015
Targi e-Meeting już 5 maja w Katowicach

Targi e-Meeting już 5 maja w Katowicach

Najnowsze trendy w branży e-Commerce i m-Commerce, strefa szkoły e-Commerce Polska, pokaz rewolucyjnych drukarek 3DGence – to wszystko i wiele więcej 5 maja w Katowicach.

Na targach nie zabraknie zagadnień związanych z rozwiązaniami dla sklepów internetowych, płatnościami online, systemem płatności mobilnych oraz warsztatów z cenionymi w branży prelegentami.

Katowice stolicą e-Commerce

Nie bez przyczyny targi odbywają się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Budynek został oddany do użytku w marcu 2015 r. Po bardzo udanych Mistrzostwach Świata Intel Extreme Masters, Centrum ma zarezerwowane wydarzenia do 2019 r. Komfortowe i nowoczesne wnętrza z pewnością będą sprzyjać biznesowym rozmowom i nawiązywaniu nowych relacji branżowych.

Najlepsi z branży

Na targach można się spodziewać obecności najlepszych specjalistów e-Commerce i m-Commerce oraz najważniejszych dostawców rozwiązań dla tych branż. Obecność potwierdzili już: e-Commerce Polska, Paymento, Apaczka, Izba Gospodarki Elektronicznej, 3DGence, RzetelnyRegulamin, TrutedShops oraz Bonair. Nie zabraknie również dodatkowych wydarzeń. „Dodatkowe wydarzenia takie jak pokaz rewolucyjnych drukarek 3DGence czy warsztaty prowadzone przez specjalistów ze Szkoły e-Commerce Polska to gratka przyciągająca zarówno wystawców, jak i uczestników targów.” – podkreśla Andrzej Poniński, organizator targów e-Meeting.

Warsztaty dla sprzedawców

Ciekawie zapowiada się strefa Szkoły e-Commerce Polska. W tym miejscu odbędą się warsztaty dla sprzedawców online i mobile. Szkoła jest wspierana przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Przez dwa lata działalności przeszkoliła ponad 300 osób i może pochwalić się wysokimi ocenami uczestników i bardzo dobrą jakością merytoryczną prowadzonych warsztatów. Prelegenci są najlepszymi ekspertami Izby Gospodarki Elektronicznej i cenionymi praktykami w branży. Na targach e-Meeting można z nimi porozmawiać osobiście oraz wziąć udział w prelekcjach.

Wstęp na targi e-Meeting 5 maja 2015 r. jest bezpłatny, po rejestracji na stronie: e-meeting.pl/dla-odwiedzajacych

Dołącz do dyskusji