Jiayu S3 – recenzja ciekawego chińczyka z DualSim i LTE

Recenzja/Blog Forum 24.03.2015
Jiayu S3 – recenzja ciekawego chińczyka z DualSim i LTE

Jiayu S3 – recenzja ciekawego chińczyka z DualSim i LTE

Tekst został pierwotnie opublikowany na Blog Forum Spider’s Web.

Jiayu S3 to bardzo interesująca propozycja z Dalekiego Wschodu.

Urządzenie zostało wyposażone w 5.5-calowy ekran FullHD, 64-bitowy, ośmiordzeniowy czip Mediatek 6752, 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przez slot na karty microSD, baterię o pojemności 3000 mAh i jest dostępne w dwóch wersjach. Pierwsza to wariant z 2 GB pamięci RAM, a druga posiada 3 GB RAM i została dodatkowo wyposażona w moduł NFC. Smartfon obsługuje dwie karty SIM, a każdy slot posiada wsparcie dla technologii LTE (Band 3,7,20) i obsługuje częstotliwości w naszym kraju.

Przez kilka tygodni testowałem urządzenie i zapraszam Was do mojego szczegółowego testu.

Jiayu S3 – recenzja wideo

Jiayu S3 pracuje aktualnie pod kontrolą systemu Android 4.4.4 Kitkat, wspiera język polski (w tłumaczeniu zdarzają się braki) i ma bardzo rozbudowaną skórkę producenta, która posiada cechy nakładki ColorOS z urządzeń od Oppo oraz MIUI. Pomimo dużej ilości funkcji interfejs działa bardzo płynnie i smartfon nie ma problemów z wydajnością.

Jiayu S3 – oprogramowanie i funkcje

Oficjalnym dystrybutorem marki Jiayu w Polsce jest firma Zenphone, a smartfon możecie kupić z 24 miesięczną gwarancją producenta realizowaną w Polsce za pośrednictwem ich strony www.zenphone.pl w cenie 1050 złotych. Urządzenie można również zamówić do Polski prosto z Chin za pośrednictwem stron takich jak Gearbest lub Banggood.

Bardziej szczegółową recenzję oraz zdjęcia i nagrania wykonane smartfonem znajdziecie na moim blogu – shem.pl.

Dołącz do dyskusji