The Witcher Battle Arena za darmo na Androida oraz iOS. Można już pobierać

News/Gry 22.01.2015
The Witcher Battle Arena za darmo na Androida oraz iOS. Można już pobierać

The Witcher Battle Arena za darmo na Androida oraz iOS. Można już pobierać

Doczekaliśmy się! Gra The Witcher Battle Arena wylądowała już w Google Play i App Store.

Gra z gatunku MOBA (multiplayer online battle arena) z postaciami znanymi ze świata Wiedźmina w roli głównej trafiła wreszcie do sklepów z aplikacjami mobilnym. Tytuł dostępny jest za darmo w modelu free-to-play, a pierwsze oceny o graczy, którzy wystawili recenzję w Google Play są wysokie, chociaż zdarzają się sygnały, że nie na wszystkich urządzeniach gra uruchamia się poprawnie. Niektórzy sygnalizują błędy sugerujące brak połączenia z serwerami.

Trwa wojna Królestw Północy z Cesarstwem Nilfgaardu. To konflikt inny niż wszystkie–wojna totalna: brutalna i dewastująca. Rozpadły się dawne sojusze i przyjaźnie, powstały nowe–wcześniej niewyobrażalne. Jedni poszli na front, inni zaczęli szukać swojego miejsca w tym, nieprzyjaznym jak nigdy dotąd świecie. Nie mające się gdzie podziać zbłąkane dusze często trafiają na nilfgaardzką arenę gladiatorów, gdzie walczą o największą nagrodę–uznanie Cesarza i spełnienie dowolnego życzenia. Trzeba tylko wygrać.

Wciel się w postacie znane ze świata Wiedzmina: zostań królobójcą Letho, krasnoludzkim awanturnikiem Zoltanem Chivay, lub tajemniczym Operatorem, czy czarodziejką Filippą Eilhart. Walcz o honor, sławę i bogactwa. Albo po prostu dlatego, że lubisz…

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, czy warto dać mobilnemu Wiedźminowi szansę, to rzućcie tylko okiem n t filmik.

Gra The Witcher Battle Arena dostępna jest już w Google Play i App Store. Czekamy jeszcze na zapowiedzianą wersję dla Windows Phone.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji