W sam raz na wakacje – 6 GB za 6 zł od Orange

News/Operatorzy 08.07.2014
W sam raz na wakacje – 6 GB za 6 zł od Orange

W sam raz na wakacje – 6 GB za 6 zł od Orange

Choć teoretycznie w czasie wakacji powinniśmy w jak największym stopniu odpocząć od smartfonów, komputerów czy tabletów, w praktyce mało komu udaje się zrezygnować z tego udogodnienia. Przesyłanie i pobieranie zdjęć, filmów oraz gier i aplikacji przy nadmiarze wolnego może często zakończyć się zbyt szybkim wyczerpaniem naszego standardowego pakietu danych. Orange przewidział to i po raz kolejny zaprezentował “hit wakacji” – pakiet 6 GB.

Usługa, którą można aktywować w taryfach prepaid Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go, dzięki której możemy przez 60 dni wykorzystać aż 6 GB transferu kosztuje przy tym naprawdę śmieszne pieniądze. 6 zł jest kwotą wyraźnie niższą, niż w przypadku próby skonstruowania tak dużego pakietu z mniejszych, dostępnych poza promocją.

orange

Jednocześnie takich pakietów możemy aktywować ile chcemy, łącząc je z innymi pakietami i promocjami. Oczywiście taka oferta nie trwa wiecznie – musimy zdążyć  przed 31.08.2014 (aktywacja: SMS o treści INTERNET na numer 570).

Potem pozostanie nam już tylko powrót do szarej, po-wakacyjnej rzeczywistości i… zwykłych pakietów danych.

Dołącz do dyskusji