Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda świetnie. Oto najnowszy gameplay z gry

News/Gry 11.06.2014
Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda świetnie. Oto najnowszy gameplay z gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon wygląda świetnie. Oto najnowszy gameplay z gry

Wiedźmin to jedna z eksportowych marek polskiego świata gier. CD Projekt RED praktycznie od zera stworzył serię, która stała się rozpoznawalna na całym świecie i wielu graczy czeka na premierę kolejnej, trzeciej już i niestety ostatniej odsłony przygód Geralta z Rivii. Zanim jednak nadejdzie ten wiekopomny moment w lutym 2015 roku, możecie sprawdzić świeżutki gameplay z Wiedźmina 3: Dziki Gon. Wygląda smakowicie!

Sam jestem wielkim fanem serii Wiedźmin. Dwie wcześniejsze części kupowałem od razu w dniu premiery i na pewno tak samo zrobię w przypadku Dzikiego Gonu. Dlatego też z wielką niecierpliwością czekam na premierę ostatniej (niestety) części trylogii i co czekam na każde, choćby najmniejsze doniesienie na temat Geralta. Wczoraj wieczorem serwis IGN opublikował najnowszy gameplay z gry.

W końcu możemy zobaczyć coś więcej, niż tylko rewelacyjne, bo rewelacyjne, ale jednak tylko trailery. Nie wiem, jak Wy, ale ja jestem zachwycony i żałuję jedynie, że będę musiał czekać jeszcze te 8 miesięcy. To będzie cholernie długie 8 miesięcy…

Przypominam też, że na oficjalnej stronie Wiedźmina możecie już składać zamówienia przedpremierowe na grę. Niestety, ale wersja kolekcjonerska za 349 zł została już wyprzedana.

za: cdblog

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji