W Biedronce możesz już zapłacić kartą. O ile masz szczęście

News/Bankowość 11.06.2014
W Biedronce możesz już zapłacić kartą. O ile masz szczęście

W Biedronce możesz już zapłacić kartą. O ile masz szczęście

Po latach oczekiwań sieć sklepów Biedronka zrealizowała marzenie wielu klientów – umożliwiła realizację płatności za pomocą kart płatniczych. Niestety jeszcze przez jakiś czas przy wyjściu na zakupy warto upewnić się, że mamy przy sobie gotówkę.

Wynika to z faktu, że choć dziś pojawiły się w Biedronkach pierwsze terminale do płatności kartą, to aktywne są zaledwie… trzy. Wszystkie są przy tym ulokowane w Warszawie (ul. Elsnera, Bokserska, Związku Walki Młodych), więc mieszkańcy pozostałych miast muszą tym bardziej uzbroić się w cierpliwość.

Kiedy przyjdzie ta długo wyczekiwana chwila i w każdym sklepie z biedronką w logo będziemy mogli obyć się bez gotówki? Tego jeszcze nie wiadomo. Jak jednak informuje serwis Media2, dziś rusza również proces wyposażania w odpowiednie urządzenia wszystkich pozostałych sklepów sieci.

Kolejne punkty mają być uruchamiane stopniowo, w związku z czym warto być może od czasu do czasu zajrzeć do najbliższego nam sklepu i sprawdzić, czy możemy już uregulować płatności plastikiem i nie nosić ze sobą niepotrzebnej gotówki.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji

Advertisement