JUMP! w T-Mobile na kartę – chwilowo nie dla mnie.

Blog Forum 09.06.2014
JUMP! w T-Mobile na kartę – chwilowo nie dla mnie.

JUMP! w T-Mobile na kartę – chwilowo nie dla mnie.

T-Mobile wprowadził nowe oferty abonamentowe oraz na kartę. Na początek przyjrzyjmy się ofercie JUMP! na kartę.

W ramach oferty otrzymujemy nielimitowane połączenia do wszystkich sieci, nielimitowane smsy do wszystkich i pakiet internetowy 50mb. Koszt to 10 zł za tydzień. Opłata pobierana jest cyklicznie, pod warunkiem, że mamy zabezpieczone 10 zł na koncie. W ciągu miesiąca wydamy więc 40 zł i przez ten czas będziemy mieć nielimitowane połączenia i smsy oraz 200mb internetu. Jeżeli masz już ofertę w T-Mobile na kartę, wystarczy wpisać kod *100*817# i poczekać maksymalnie 72h na aktywację.

O czym powinniśmy wiedzieć?

1. Po wykorzystaniu pakietu 50mb transmisja danych będzie zablokowana. Z jednej strony to dobrze, ponieważ nie aktywuje się nam automatycznie kolejny pakiet w ramach tzw. „bezpiecznego internetu”. Z drugiej strony, nie mamy możliwości aktywowania żadnych dodatkowych pakietów internetowych, więc tygodniowo musi nam starczyć 50mb.

2. Opłata za aktywację oferty to 0 zł. Jeżeli wyłączymy tą taryfę i aktywujemy ją ponownie, wówczas naliczy się opłata aktywacyjna w wysokości 3zł.

3. Nielimitowane połączenia nie dotyczą tych realizowanych na numery stacjonarne, międzynarodowe i usługi premium.

4. Operator zastrzega w regulaminie możliwość rozłączania połączeń automatycznie po upływie 30 minut. Więc, jeżeli rozmawiasz dłużej, musisz liczyć się z ewentualnym przerywaniem rozmów.

5. Jeżeli nie mamy na koncie 10 zł pozwalających na pobranie opłaty tygodniowej, to cennik wygląda tak: minuta rozmowy: 29gr, sms: 14gr, mms: 28gr, bezpieczny internet do 10mb: 3zł.

Podsumowanie.

T-Mobile JUMP! na kartę to oferta prosta, czyli taka jaka powinna być każda oferta na kartę. Jej plusem jest fakt, że wystarczy pamiętać o tym, aby raz na tydzień mieć na koncie minimum 10 zł zarezerwowane na opłatę tygodniową i wówczas możemy cieszyć się brakiem limitów na połączenia i smsy do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Minusem jest brak większych pakietów internetowych i dlatego nie skorzystam z tej oferty, ale z pewnością znajdzie się spora grupa osób, dla których ważniejsze są minuty i smsy.

Jak podaje T-Mobile na Twitterze(twitter.com/TMobilePolska/status/475954116012036096), wkrótce pojawią się pakiety internetowe stworzone specjalnie pod LTE dla tej oferty.

link do regulaminu: www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00005/D_007_0007255.pdf

Dołącz do dyskusji