Nowy, świetny cykl tematyczny na Spider’ Web realizowany we współpracy z MasterCard

News/Bankowość 29.05.2014
Nowy, świetny cykl tematyczny na Spider’ Web realizowany we współpracy z MasterCard

Nowy, świetny cykl tematyczny na Spider’ Web realizowany we współpracy z MasterCard

Miło mi ogłosić, że wspólnie z MasterCard rozpoczynamy nowy cykl tematyczny związany z nowoczesnymi formami przepływu pieniędzy w Internecie. Jestem przekonany, że nasi Czytelnicy docenią te wyjątkowo wnikliwe, przekrojowe teksty. To właśnie nasze Spider’s Web Premium.

Pozwólcie, że nakreślę tematykę kilku pierwszy tekstów:

– Nowe NFC 2.0, czyli próba zamknięcia klasycznej karty płatniczej w telefonie
– Inteligentne miasta – to już nie jest pieśń przyszłości
– Płatności zbliżeniowe – czy to już globalny fenomen?
– Problemy w popularyzacji płatności mobilnych

Obiecuję, że będą to teksty wyjątkowo dobre – długie, przekrojowe, wnikliwie traktujące temat. Nie będziemy się w nich ścigać na szybkość informacji, lecz na jakość, rzetelność i warsztat blogerski.

Traktuję to jako element Spider’s Web Premium, który od jakiegoś czasu po cichu realizujemy. Jestem szczęśliwy, że udaje nam się znaleźć wyjątkowych partnerów przy jego realizacji, dzięki czemu nasi Czytelnicy dostają świetne treści za darmo.

Podobny projekt, oczywiście z innymi treściami, realizowaliśmy w zeszłym roku we współpracy z firmą Qualcomm i cieszył on się bardzo wysokim uznaniem wśród naszych Czytelników. Jestem przekonany, że tak będzie i tym razem.

Zaczynamy od tekstu autorstwa Piotra Grabca pt. “Płatności NFC Pass, czyli już drugi przepis, jak zamknąć w telefonie klasyczną kartę płatniczą – tym razem od Orange, mBanku i MasterCard”, który opublikowany zostanie jeszcze dzisiaj.

Zapraszamy!

* zdjęcie pochodzi z serwisu Shutterstock.

Dołącz do dyskusji

Advertisement