Any.do debiutuje w przeglądarce, 10 milionów użytkowników świętuje

News/Technologie 22.05.2014
Any.do debiutuje w przeglądarce, 10 milionów użytkowników świętuje

Any.do debiutuje w przeglądarce, 10 milionów użytkowników świętuje

Twórcy serwisu Any.do zapowiedzieli na początku tego tygodnia nadchodzącą w najbliższych dniach ogromną niespodziankę i słowa dotrzymali. Od dziś rusza internetowa wersja jednej z najlepszych aplikacji do organizowania zadań, jaka kiedykolwiek powstała na urządzenia mobilne.

Tym samym autorzy Any.do zdecydowali się ułatwić życie tym, którzy nie chcieli lub nie mogli skorzystać z dostępnej od pewnego czasu wtyczki Chrome, udostępniając pełnoprawną webaplikację.

Purchase this image at http://www.stocksy.com/84450

 

Wizualnie całość przypomina standardową aplikację mobilną dla iOS i Androida, z tą różnicą, że została umiejętnie zoptymalizowana do pracy na większych ekranach. Nie zabrakło jednak nowości – wśród nich najważniejszymi są tzw. Planning Mode oraz Focus Mode.

Ten pierwszy pozwala na szybkie i wygodne zarządzanie zadaniami w folderach i planowanie działań z dużym wyprzedzeniem. Focus pozwala skupić się na jednym, konkretnym dniu, dzięki czemu nie rozprasza (lub nie przytłacza) nas nadmiar zadań na przyszłość.

Dotychczasowi i nowi użytkownicy Any.do powinni otrzymać dostęp do serwisu w wersji przeglądarkowej jeszcze dzisiaj. Wystarczy wejść na adres web.any.do i zapisać się na listę oczekujących, która może być jednak dość długa – autorzy aplikacji pochwalili się przy okazji przekroczeniem granicy 10 milionów użytkowników.

Dołącz do dyskusji