2048 – oto jak skończyć tę cholernie uzależniającą grę

Artykuł/Gry 28.03.2014
2048 – oto jak skończyć tę cholernie uzależniającą grę

2048 – oto jak skończyć tę cholernie uzależniającą grę

Ok, przyznaję się – wpadłem. Grałem w tę cholernie uzależniającą grę 2048 w każdej wolnej chwili. I wkurzałem się nie mogąc zdobyć 2048 na jednym kaflu, czyli ukończyć grę. Ale w końcu znalazłem sposób. Jeśli i ty chcesz się uwolnić od tego szaleństwa, to poniżej wyjaśniam jak to zrobić. Jeśli jednak nadal chcesz się męczyć, to w tym momencie przestań czytać ten tekst.

O 2048 pisaliśmy jako jedni z pierwszych na świecie. Nasz bloger Hubert Taler odkrył szerzącą się w mediach społecznościowych zarazę i opublikował na jej temat tekst. Niech go piekła pochłoną za to…

Potem dorwał jeszcze twórcę gry i zamiast ciągnąć go za uszy za to, że ze napisał gierkę, która kradnie czas poważnym ludziom na całym świecie, to jeszcze go pochwalił.

2048 dopadło i mnie. Po długich bojach wreszcie znalazłem sposób jak grę skończyć.

Trick jest prosty i trudny zarazem. Wybieramy sobie jeden rząd, który będzie rzędem technicznym – takim, do którego będziemy zrzucać kafle z dużymi liczbami.To jedno, druga zasada jest taka, by kafel z największą liczbą trzymać za wszelką cenę jako pierwszy z lewej lub prawej tego rzędu technicznego.

Potem cała sztuka polega na tym, aby zachowując pozycję technicznego rzędu oraz kafla z największą liczbą tak zrzucać kolejne kafle, aby zawsze układały się w ciąg od najmniejszej do najwyższej cyfry.

2048_1

2048_2

2048_3

2048_6

Smacznego… Brrr.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji