Tydzień z…, czyli nowy cykl na sPlay

News/Spiders Web 19.01.2014
Tydzień z…, czyli nowy cykl na sPlay

Tydzień z…, czyli nowy cykl na sPlay

Od stycznia na sPlay ruszyliśmy z nowym cyklem. Dwa razy w miesiącu będziemy poświęcać tydzień na ważne wydarzenie. Może to być premiera nowego filmu czy gry bądź huczne zakończenie jakiegoś serialu. W tygodniu poprzedzającym to zdarzenie na sPlay pojawiać się będą artykuły nawiązujące mocniej bądź luźniej do przewodniego tematu.

W tym tygodniu skupiliśmy się na premierze nowego filmu Wojtka Smarzowskiego, „Pod Mocnym Aniołem”. Na Spider’s Web poświęcono artykuł temu obrazowi, związany z aspektami technologicznymi. Jako że sPlay to cyfrowa rozrywka i kultura, postawiliśmy na treści bezpośrednio związane z twórczością reżysera bądź Jerzego Pilcha – na podstawie jego książki o tym samym tytule powstał film.

pod mocnym aniołem recenzja splay

Dzięki temu, że sPlay jest platformą blogową ten sam temat może budzić u każdego z nas sprzeczne emocje. Tak też się stało. Zachęcam Was do przeczytania recenzji filmu, która zamyka tydzień ze Smarzowskim, a także innych tekstów z tego cyklu.

Najbliższy tydzień zostanie poświęcony serii gier Might&Magic. 23 stycznia odbędzie się premiera Might&Magic X: Legacy. Po więcej zapraszam na sPlay.

Joanna Tracewicz, redaktor prowadząca sPlay.pl

Dołącz do dyskusji