Spider’s Web głównym partnerem akcji zapowiadającej nowy mBank!

News/Spiders Web 22.04.2013
Spider’s Web głównym partnerem akcji zapowiadającej nowy mBank!

Spider’s Web głównym partnerem akcji zapowiadającej nowy mBank!

Miło mi poinformować, że Spider’s Web został głównym partnerem akcji zapowiadającej długo oczekiwany nowy mBank. Start mBanku 2.0 już naprawdę niedługo. Zanim to jednak nastąpi, Spider’s Web oraz kilku topowych polskich Blogerów przedstawi wybrane elementy nowej odsłony lidera bankowości mobilnej. Przy okazji będzie sporo atrakcji zarówno dla Czytelników Spider’s Web, jak i innych blogów biorących udział w akcji.

Zaczynamy już naprawdę niedługo. W ciągu najbliższych dni, jako pierwsi w Polsce przedstawimy jeden z głównych elementów nowego mBanku, który… ruszy jako pierwszy, jeszcze przed oficjalną premierą mBanku 2.0. Przy okazji ogłosimy także konkurs dla naszych Czytelników, w którym do wygrania będą ciekawe, dość ekstrawaganckie nagrody. Następnie wykażą się kolejni Blogerzy biorący udział w akcji, a my będziemy do ich tekstów odsyłać naszych Czytelników. Na koniec znowu zaprosimy Was do Spider’s Web, gdzie zaprezentujemy ostatni, choć chyba najbardziej spektakularny element nowego mBanku. Obiecuję, że jest na co czekać!

W najbliższych dniach mBank uruchomi również specjalny serwis internetowy, gdzie pojawiać się będą komplementarne informacje na temat odkrywanych po kolei nowości. Będą tam też organizowane dodatkowe konkursy, w których do wygrania będą równie spektakularne nagrody co u nas i u innych Blogerów biorących udział w akcji. Będę jednym z głównym jurorów także i w tamtych konkursach, więc będę miał z Wami styczność także na stronach mBanku.

Na koniec mała prywata – bardzo się cieszę, że Spider’s Web został doceniony przez tak zasłużoną markę polskiego internetu jak mBank. To dla nas, dla mnie osobiście, bardzo duże wyróżnienie, że wielki bank wybiera Spider’s Web na partnera akcji zapowiadającej najważniejszą zmianę swojej platformy bankowej w historii! Cieszę się zresztą podwójnie, bo – i tutaj bez żadnej ściemy – osobiście jestem klientem mBanku “od zawsze”. Zadowolonym klientem.

Dołącz do dyskusji

Advertisement