O dalszym szaleństwie króla Juliana na Madagaskarze

Blog Forum 03.04.2013
O dalszym szaleństwie króla Juliana na Madagaskarze

O dalszym szaleństwie króla Juliana na Madagaskarze

Zapewne wiecie już jak bardzo król Julian skrzywdził odbiorców owoców z Madagaskaru czyli handlowców na statkach Niesamowity i Cybernetyczny+ nie dość iz zerwał obowiązujące kontrakty, to teraz domaga się odbioru w pierwszej kolejności jabłek, śliwek i gruszek w zawyżonych cenach, a dopiero to upoważni do nabycia 6 ekskluzywnych produktów z Madagaskaru. Na dodatek pakiet owoców premium podrożał i zamiast 30srebrników obecnie za “Ananasy Familijne” krzyczy 20srb za “Banany filmowe”kolejne 20srb. i wreszcie za “Daktyle Sportowe” kolejne 20srebrników.

Tym razem jednak król Julian z mocy stresów i postępowanie jakie wszczęła “Naczelne Rada Ładu Afrykańskiego” postanowił skrzywdził kupców ze statku “Pomarańczowe widmo” oferują i im nowe warunki ….. 40 srebrników za “Ananasy Familijne”. Pomarańczowe widmo to statek Madagaskarski więc cios od rodaka króla Juliana tym bardziej szokujący.

Tymczasem po ucieczce z Madagaskaru Morta, przybocznego króla Juliana dziś poganiacz niewolników dworu, również uciekł z wyspy.

Podobieństwo do osób i zdarzeń czysto przypadkowe.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dołącz do dyskusji