nc+ przeprasza za błędy, wprowadza tańszą ofertę i pakiet ekstraklasa. Szczegóły już jutro

News/RTV 11.04.2013
nc+ przeprasza za błędy, wprowadza tańszą ofertę i pakiet ekstraklasa. Szczegóły już jutro

nc+ przeprasza za błędy, wprowadza tańszą ofertę i pakiet ekstraklasa. Szczegóły już jutro

Prawdopodobnie już jutro poznamy szczegóły nowej oferty nc+. Pierwsze szczegóły zdradza Rzeczpospolita. Idą zmiany na lepsze, zarówno dla fanów filmu jak i sportu.

Platforma nc+ nie miała łatwo, od momentu startu 21 marca 2013 spotkała się z mocną krytyką i to jak najbardziej słuszną. Działaniom nc+ przygląda się już Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Nadszedł czas posypania głowy popiołem i próby ratowania wizerunku, a przede wszystkim bazy abonentów.

Według zapowiedzi z oferty znika najdroższy pakiet All Inclusive za 199 złotych, teraz najwyższy pakiet będzie kosztował 119 złotych, pojawi się też nowa oferta dla fanów piłki nożnej o nazwie Ekstraklasa. Szczegóły wkrótce, jednak wygląda, że będą to zmiany, które przede wszystkim mają dobrze wyglądać na papierze. Mam nadzieję, że jednak się w tym przypadku mylę.

W trakcie ostatnich dni przygotowaliśmy cały pakiet propozycji, które wkrótce przedstawimy naszym klientom. Poza nowym pakietem Ekstraklasa, będziemy też bardziej elastyczni. Najdroższy pakiet za 199 złotych w ogóle zniknie z naszej oferty, a nowe przedziały cenowe pakietów będą się mieścić miedzy 39 zł i 119 zł. Wszystkie dodatkowe opcje, czy to programowe czy technologiczne: oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu. – mówił Julien Verley, prezes nc+ w wywiadzie dla serwisu Ekonomia24.pl

Prezes Julien Verley w rozmowie z dziennikarzami Rzeczpospolitej przeprasza wszystkich za skutki podjętych przez nc+ decyzji. Jako przyczynę obecnego stanu rzeczy wymienia przede wszystkim wprowadzenie zbyt wielu zmian na raz. Trudno się z tym nie zgodzić, choć wydaje się, że główną przyczyną jest chęć jak najszybszego zwrotu z inwestycji w połączoną platformę.

Poruszona została też sprawa inicjatywy anty nc+. Prezes platformy oczywiście w bardzo kurtuazyjny sposób podszedł do tematu. Niestety nadal można dostrzec tutaj przejawy ignorowania klientów, chociażby w kwestii zablokowania użytkownikom możliwości pisania nowych postów na oficjalnym fanpage’u platformy.

Jutro poznamy szczegóły, ale raczej nie oczekujmy rewolucji. Nie wydaje się by platformie nc+ udało się skutecznie załagodzić ten spór. Pytania zdają się mnożyć. Czy oferta rzeczywiście będzie bardziej elastyczna? Czy przygotowano zmiany w migracji dla obecnych abonentów? Co z osobami które podpisały już nową umowę? Czy nc+ rzeczywiście się czegoś nauczyła?

Chyba już nikt nie pokrywa wielkich nadziei w słowach włodarzy nc+. Przed startem też zapowiadało się wspaniale…

Dołącz do dyskusji