Geeksphone w przyszłym tygodniu w sprzedaży!

Blog Forum 18.04.2013
Geeksphone w przyszłym tygodniu w sprzedaży!

Geeksphone w przyszłym tygodniu w sprzedaży!

Dziś rano otrzymałem newsletter od Geeksphone.com informujący o starcie sprzedaży Geeksphonów(Keon i Peak) w przyszłym tygodniu.

Ceny urządzeń podane przez producenta w newsletterze to: 91EUR + podatek za słabszy model *Keon* oraz 149EUR + podatek za mocniejszy model *Peak* co czyni te słuchawki dość konkurecyjnymi wśród *feature phonów*.
Po wejściu na shop.geeksphone.com/en/ niestety naszym oczom ukaże się napis informujący o tymczasowej niedyspozycyjności sklepu.

Osobiście ciekawi mnie czy pierwsza linia smartfonów z FirefoxOS będzie dostępna na terenie całego świata czy też ograniczy się do określonego kraju/regionu.
Warto tutaj dodać, że w sieci krążą plotki jakoby hiszpański producent miał najpierw wypuścić pierwsze egzemplarze na terenie Brazylii, następnie uderzyć w Europę i Stany Zjednoczone.
Jako webdeveloper nie mogę się doczekać tej premiery – w końcu system ma być oparty o zmodyfikowane API HTML5, co oznacza że aplikacje na ten system tworzone będą bardzo podobnie do klasycznych stron internetowych – a jakie są Wasze odczucia? Czy ktoś poza webdeveloperami czeka na premierę telefonów z systemem FirefoxOS?

Dołącz do dyskusji