Masz 150 sekund, żeby wynieść ze sklepu Media Markt co tylko zechcesz

News/Sprzęt 14.02.2013
Masz 150 sekund, żeby wynieść ze sklepu Media Markt co tylko zechcesz

Masz 150 sekund, żeby wynieść ze sklepu Media Markt co tylko zechcesz

Marzą się Wam zakupy w amerykańskim stylu? Głupie pytanie. Kto by nie chciał wejść do sklepu z elektroniką, napakować do pełna kilka koszyków i wynieść wszystko bez płacenia nawet złotówki. Tak się składa, że polski Media Markt pozwoli na to jednej osobie. Gotowi?

Zwykle gdy oglądam na YouTubie filmiki z akcji promocyjnych, w których duża sieć handlowa pozwala wybranemu klientowi zrobić zakupy bez patrzenia na ceny czuję zazdrość. Nie zazdroszczę szczęśliwcowi czterech telewizorów, dwóch ekspresów do kawy, siedmiu tabletów i czternastu smartfonów, ale zazdroszczę tego, że duże sieci organizują za granicą podobne akcje marketingowe. No dobra, tych tabletów też mu zazdroszczę. 🙂

Wiele spektakularnych wydarzeń promujących znane marki lub sieci handlowe omija Polskę szerokim łukiem. Dziwi mnie to, bo mimo wszędobylskiego kryzysu i naszych nie najwyższych zarobków (patrząc na tle Europy), chętnie kupujemy elektronikę użytkową.

Właśnie takich akcji mi brakuje

Na całe szczęście polski oddział Media Marktu postanowił zabrać sprawy we własne ręce. Przygotowano właśnie konkurs, w którym zostanie wyłoniona jedna osoba. Szczęśliwiec ten będzie miał 150 sekund na wyniesienie ze sklepu MM dowolnej liczby urządzeń i sprzętów.

Aby dać sobie tę jedną niepowtarzalną szansę na zrobienie zakupów życia konieczna jest rejestracja na stronie internetowej Media Markt i wypełnienie krótkiego formularza i udzielenie odpowiedzi na jedno pytanie: Co kupiłbyś w Media Markt w 150 sekund, gdybyś miał nieograniczoną ilość pieniędzy?.

Trzeba dobrze dobierać słowa, bo musimy zmieścić się w 300 słowach. Jak się zmieścicie w tym limicie to macie szansę wygrać. Zwycięzca zostanie ogłoszony już za pięć dni czyli 19 lutego br.

Przygotowanie to podstawa

Znając rozmach podobnych akcji przeprowadzanych za granicą jestem pewien, że szykuje się nam całkiem niezłe widowisko. A dla jednej osoby może to być wydarzenie, które z znaczący sposób odmieni jej życie.

Nie wiem jak Wy, ale ja już zaczynam opracowywać taktykę. 😉

Dołącz do dyskusji