Konkurs! Wygraj mobilny router D-Linka

Sprzęt 12.02.2013
Konkurs! Wygraj mobilny router D-Linka

Konkurs! Wygraj mobilny router D-Linka

Router to urządzenie często niedoceniane przez użytkowników, niesłusznie. Ma on duży wpływ na komfort używania Internetu i wymiany plików wewnątrz domowej sieci, składającej się nie tylko z kilku komputerów, ale też z innych urządzeń. My jako Spider’s Web jesteśmy tego świadomi i dlatego dajemy Wam, naszym czytelnikom, szansę na zdobycie takiego właśnie sprzętu. Ostrzegamy jednak, że nagroda dotrze do najbardziej spostrzegawczych i wytrwałych czytelników naszego bloga.

By otrzymać główną nagrodę będzie trzeba codziennie śledzić Spider’s Web. Każdego dnia na końcu jednego z wpisów podamy, gdzie należy szukać jednej części pełnego hasła. Częścią hasła będzie słowo, my podamy datę zamieszczenia tekstu, jego autora, liczbę wersu, w którym się znajduje oraz pozycję słowa w danym wersie.

Jako że weszliśmy w erę responsive design i nie każdy czyta nas na komputerze stacjonarnym, podamy też, którym słowem w tekście jest dany wyraz. Szukanie tekstu w ten sposób zajmie trochę więcej czasu, ale rozumiemy, że większość z Was posiada tablety i smartfony o różnych rozdzielczościach i wielkościach ekranu. Chcemy każdemu dać równą szansę na wygraną.
dlink 506l 6

Konkurs będzie trwał pięć dni i wezmą w nim udział osoby, które w dniach 13.02 – 17.02.2013 r. (do północy) wyślą pod TEN ADRES pełne, poprawnie ułożone hasło. Oprócz tego w kilku zdaniach (maksymalnie czterech) będziecie musieli powiedzieć, dlaczego to Wam należy się router. Najlepsza odpowiedź zostanie nagrodzona routerem. Wierzę, że dobrze uargumentujecie swoje zgłoszenia.

Jak już wspominałem, jesteśmy świadomi popularności urządzeń mobilnych, dlatego przeznaczyliśmy dla Was router dedykowany właśnie takim urządzeniom. DIR-506L, bo to on jest główną nagrodą w konkursie, może działać bez podłączenia do prądu aż 4 godziny i umożliwia stworzenie dysku sieciowego z podłączonej do niego pamięci flash. Oprócz tego jest bardzo lekki i mały, dzięki czemu będzie idealnym kompanem podróży. Więcej na temat tego urządzenia napisała Ewa i zachęcam do przeczytania jej pozytywnej opinii na temat tego routera.

dlink 506l 8

Oprócz tego mamy dla Was trzy nagrody pocieszenia, czyli zestawy akcesoriów D-Link, na które składają się T-shirt, smycz, notes z twardą okładką i bawełniana torba na ramię, która dobrze sprawdzi się podczas zakupów. Krótko mówiąc, chcemy Was ubrać, dać pole do popisu i wyczulić na temat ekologii. Upominki te otrzymają autorzy odpowiedzi wybranych przez trzech członków naszej redakcji – Mateusza Nowaka, Pawła Okopienia i Piotrka Grabca.

Z konkursem ruszamy już jutro. Tymczasem życzymy Wam wytrwałości, w tym wypadku będzie ona ważniejsza od szczęścia!

Dołącz do dyskusji