Konkurs D-Link rozstrzygnięty!

Konkurs D-Link rozstrzygnięty!

Konkurs D-Link rozstrzygnięty!

Nasz konkurs D-Link kilka dni temu dobiegł końca. Kilka długich godzin zajęło nam wybieranie odpowiednich zgłoszeń. Ostatecznie jednak udało się nam wybrać zwycięzców.

Nagrodę główną, czyli router D-Link DIR-506L otrzymuje Daniel Sahal. Udało mu się ułożyć prawidłowe hasło, czyli „Jak router to tylko D-Link” i uzasadnił swój wybór w ten sposób:

Dlaczego mi należy się router? Ponieważ często jestem w trasie – zajmuję się muzyką, więc podczas podróżowania na przeróżne bookingi doskwiera mi słaba bateria w moim smartfonie – nie mogę spokojnie posłuchać muzyki, bo mam to dziwne czucie, że zaraz padnie mi bateria. Druga sprawa – zajmuję się bardzo amatorsko produkcją muzyczną oraz mam małą kolekcję przeróżnych promo empetrójek. Wiadomo, szkoda by było gdyby dysk padł i cała kolekcja by poleciała do kosza, dlatego właśnie jest mi potrzebne coś w rodzaju chmury, lecz mobilnej, do której nie jest potrzebny szybki internet. Z pomocą przychodzi mobilny router od D-Link :).

Oprócz tego nagrody pocieszenia otrzymują Tomasz Lewandowski, Krzysztof Bąbol i Tomasz Guzowski. Gratulujemy wygranym i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach!

Wszystkich Panów prosimy o kontakt pod adresem: przemyslaw.pajak@gmail.com

Dołącz do dyskusji