Google jest już gotowe na Oscary 2013

News/Technologie 20.02.2013
Google jest już gotowe na Oscary 2013

Google jest już gotowe na Oscary 2013

Gala rozdania Nagród Akademii Filmowej zbliża się wielkimi krokami. Już za cztery dni Oscary trafią do twórców najlepszych filmów oraz do aktorów i aktorek, którzy w ubiegłym roku popisali się wyjątkowym kunsztem aktorskim. Jeżeli jak co roku w trakcie gali czas się dla Was zatrzymuje i z wypiekami na twarzy śledzicie ogłoszenie wyników, koniecznie sprawdźcie co dla Was przygotował wujaszek Google.

Na specjalnej stronie Google zebrało wszystkie niezbędne informacje i linki, które docenią fani kina. Osoby, które zapragną śledzić galę, już teraz mogą zapoznać się nominowanymi tytułami, aktorami, reżyserami i całą resztą osób biorących udział przy tworzeniu zdjęć i muzyki w filmach.

Nie zabrakło odnośników do mobilnych aplikacji, które dostarczą ciekawych informacji i sprawią, że łatwiej odnajdziemy się w natłoku setek aktorów i ludzi filmu z całego świata.

oscary 2013 google

Najbardziej doceniłem zebranie obok siebie wszystkich trailerów i informacji o nominowanych filmach. To duże ułatwienie, które sprawiło, że nawet taki ignorant jak ja, zaczyna się w tych całych Oscarach powoli odnajdywać.

Jeżeli już teraz żyjecie oscarową galą i szukacie w sieci ciekawych informacji na temat wszystkich tytułów i osób, które otrzymały nominacje to z pewnością spodoba się Wam strona przygotowana przez Google’a. Od siebie mogę jeszcze polecić zestawienie polskiego Filmwebu oraz anglojęzycznego IMDb. Dzięki temu niezbędnikowi nie przegapicie gali i w dodatku będziecie nadążać za aktorami i reżyserami, którzy będą przechadzać się po czerwonym dywanie. Zatem warto się przygotować merytorycznie do tego jakże uroczystego wydarzenia.

Tak się składa, że żaden z filmów, które oglądałem w 2012 roku nie otrzymał nominacji do Oscarów. Zatem przyszło mi trzymać kciuki jedynie za charakteryzacje w Hobbicie oraz za muzykę w Skyfall, która bez wątpienia uratowała najnowszego Bonda przed totalną klapą. Niemniej jednak z chęcią poczytam Wasze komentarze i poznam tytuły i aktorów, którym kibicujecie. Może mnie przekonacie argumentami i zdecyduję się w końcu na odrobienie filmowych zaległości.

Dołącz do dyskusji