Druga edycja programu „Never Settle” – AMD nadal kusi graczy darmowymi grami

News/Gry 05.02.2013
Druga edycja programu „Never Settle” – AMD nadal kusi graczy darmowymi grami

Druga edycja programu „Never Settle” – AMD nadal kusi graczy darmowymi grami

AMD na różne sposoby próbuje nakłonić graczy do kupna swych produktów. Jedną z najciekawszych promocji był rozpoczęty pod koniec poprzedniego roku program „Never Settle”, czyli „Nie spoczywaj na laurach”. AMD potwierdziło, że ma zamiar go kontynuować i dodać do niego kolejne hitowe tytuły.

Jeżeli zdecydujesz się na kupno Radeona HD 7900, otrzymasz dwa z trzech nowych tytułów, czyli Crysis 3 oraz Bioshock: Infinite. Z kolei osoby, które zdecydują się na zakup Radeonów HD 7800, otrzymają Bioshock: Infinite oraz Tomb Raider w najnowszej, dopiero nadchodzącej odsłonie. Oczywiście wszystkie gry zostaną dołączone w formie cyfrowej, czyli w postaci kodów umożliwiających pobranie gier z platform Steam oraz Uplay. Ta ostatnia dotyczy gier stworzonych przez Ubisoft.

NeverSettle-1

Dodatkowo osoby, które zdecydowały się na kupno dwóch Radeonów HD 7900, otrzymają aż sześć gier. Oprócz trzech wymienionych wyżej tytułów dostaną też gry dostępne w poprzedniej edycji promocji, czyli Hitman: Absolution, Sleeping Dogs oraz Far Cry 3. Prawdziwa gratka czeka na osoby, które zakupią kartę graficzną Asus ROG Ares II. Zostaną do niej dołączone wszystkie poza Tomb Raiderem wcześniej wymienione gry oraz Dirt: Showdown, Deus Ex: Human Revolution i Nexuiz. Niestety akurat ta część promocji obowiązuje tylko w Wielkiej Brytanii, dlatego jeśli ktoś chciałby zaopatrzyć się w taką kartę, warto zrobić to za pośrednictwem brytyjskiego sklepu internetowego.

NeverSettle-3

Karty graficzne objęte programem Never Settle niestety nie są dostępne we wszystkich sklepach. W naszym kraju gry do Radeonów dodają AgitoArestBit Computer, Komputronik, Morele.net, ProLine, Sferis, Tryton i Yamo. Nie zauważyłem, by w ostatnich dniach lista ta się zmieniła. Warto pamiętać, że gry będzie można ściągnąć dopiero po ich faktycznej premierze, czyli 19 lutego (Crysis 3), 5 marca (Tomb Raider) oraz 26 marca (Bioshock: Infinite).Pozostałe tytuły, znajdujące się w innych gałęziach tej samej promocji są już dostępne na rynku.

Muszę przyznać, że różnego rodzaju dodatki nigdy do mnie nie przemawiały i nie zwracałem na nie uwagi. Niemniej cieszy to, że kupując kartę graficzną można zaoszczędzić ponad 200 zł, bowiem właśnie taki jest koszt tych gier. Powiedzcie, czy Wy zdecydowalibyście się na kupno Radeona pod wpływem tej promocji? Czy w Waszym przypadku może to być ten mały języczek u wagi, który może zdecydować o zakupie danej karty graficznej? Czekam na Wasze opinie.

Dołącz do dyskusji