Bloger miesiąca Blog Forum Spider’s Web i… jego sprawa z Orange

News/Blog Forum 09.02.2013
Bloger miesiąca Blog Forum Spider’s Web i… jego sprawa z Orange

Bloger miesiąca Blog Forum Spider’s Web i… jego sprawa z Orange

Blogerem miesiąca styczeń na Blog Forum Spider’s Web zostaje Rafał Szczech, który urzekł nas swoimi tekstami na temat MacBooka Air. Rafał dostaje od nas słuchawki Nokia Monster Purity HD WH-920 ufundowane przez sponsora Blog Forum SW, firmę Nokia. Gratulacje!

Przy okazji warto wspomnieć o ciekawej sytuacji związanej z jednym z tekstów Rafała opublikowanych na łamach Blog Forum Spider’s Web. W tekście: “Jak zostałem obsłużony w salonie, czyli “Proszę pozwolić, że zadzwonię do BOK-u… a Apple to iluminaci“, autor opisał swoją przygodę w jednym z salonów firmy Orange, gdzie spotkał się z dość dziwnym zachowaniem konsultanta.

W dużym skrócie sytuacja wyglądała następująco: Rafał wybrał sobie wcześniej ofertę Orange, którą konsultował przez LiveChat z doradcami operatora, jednak gdy przyszedł do salonu, by podpisać umowę, okazało się, że konsultant na miejscu przedstawił mu zupełnie inne warunki. Gdy obaj panowie czekali na informacje z BOK-u Orange, konsultant wypowiedział kontrowersyjne zdanie na temat produktów firmy Apple i jej użytkowników, co zdziwiło Rafała. W końcu okazało się, że Rafał miał rację i konsultant musiał podpisać umowę na warunkach, o których mówił autor tekstu.

Sytuacja jak sytuacja – ani nazbyt kontrowersyjna, ani nie wyjątkowa. Sam często spotykam się z… hmm… dość dużą indolencją konsultantów w salonach operatorów. Co ciekawe, na tekst Rafała postanowił zareagować Ekspert Orange, który w komentarzu pod tekstem przeprosił autora za zaistniałą sytuację i zachęcił do kontaktu na Facebooku w celu dalszego wyjaśnienia sprawy.

Szczerze przyznam, że podwójnie mi miło: po pierwsze cieszę się, że Orange monitoruje Blog Forum Spider’s Web – to naprawdę miłe, że przedstawiciele operatora obserwują nie tylko to, co dzieje się na redakcyjnych łamach Spider’s Web, ale także w części forumowej; po drugie to bardzo dobry przykład na to, że głos oddany na Blog Forum Spider’s Web jest słyszalny! Tak więc, jeśli jeszcze się wahasz, czy pisać na Blog Forum SW, czy nie, to ta sytuacja powinna rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości!

P.S. Rafał skontaktuj się z nami proszę.

Dołącz do dyskusji