Stwórz aplikację J2ME, odbierz Nokię Asha 311

Lokowanie produktu 24.02.2013
Stwórz aplikację J2ME, odbierz Nokię Asha 311

Stwórz aplikację J2ME, odbierz Nokię Asha 311

W przeszłości pisaliśmy o trzeciej edycji Nokia Developers’s Challenge, która była skierowana do deweloperów oraz wizjonerów mających ciekawe pomysły na aplikacje mobilne dla systemu Windows Phone. Telefony Nokii to nie tylko flagowa seria urządzeń Lumia, to również popularna linia urządzeń Asha. To właśnie do twórców aplikacji Java ME, które można zainstalować na Nokii Asha skierowana jest najnowsza akcja fińskiej firmy.

Smartfony z systemem Series 40 z linii Asha pozwalają na instalowanie przez użytkowników aplikacji Java, dzięki którym można zwiększyć możliwości telefonu, np. w prosty i szybki sposób skorzystać z zasobów serwisów społecznościowych.

nokia-asha-aplikacje-smartfony-telefony-komórkowe

Aplikacje przeznaczone dla tej kategorii urządzeń można znaleźć w Sklepie Nokii. Tym razem Nokia ma propozycję dla wszystkich twórców aplikacji J2ME. Jeśli stworzyliście aplikację, której nie można jeszcze znaleźć w Sklepie Nokii, to wystarczy na specjalnie przygotowanej stronie na fan page’u Nokia Poland. zgłosić swoją aplikację, by otrzymać telefon Nokia Asha 311.

Wpis powstał we współpracy z partnerem Spider’s Web, firmą Nokia.

Dołącz do dyskusji