Aplikacja Spotify na Windows Phone nie jest dostępna w sklepie, ale już można ją zainstalować

News/Technologie 12.02.2013
Aplikacja Spotify na Windows Phone nie jest dostępna w sklepie, ale już można ją zainstalować

Aplikacja Spotify na Windows Phone nie jest dostępna w sklepie, ale już można ją zainstalować

Wczorajszy szał związany ze Spotify potrwa jeszcze kilka dni. O ile wczoraj bohaterem dnia była sama usługa, to dziś zapewne będzie nim aplikacja przeznaczona dla systemu Windows Phone 8. Jest ona jeszcze niewidoczna w sklepie Windows, ale my już wiemy, jak ją zainstalować.

By to zrobić, trzeba wejść za pomocą telefonu z Windows Phone na podany niżej adres:

Wówczas telefon pobierze aplikację, która jak na razie nie jest zindeksowana w sklepie Windows. Od razu po pobraniu jej należy się zalogować i po prostu zacząć z niej korzystać. Interfejs aplikacji został utrzymany w zielonej, charakterystycznej dla tej usługi kolorystyce. Został on podzielony na dwa ekrany. Pierwszy z nich zawiera wyszukiwarkę oraz przyciski dostępu do playlist, kolejności grania utworów, naszych znajomych i ustawień. Z kolei na drugim możemy znaleźć ciekawe utwory. Zostały one oznaczone jako „What’s new”, ale wbrew pozorom nie są to najnowsze albumy zamieszczone w serwisie.

Jako że pierwsze trzy przyciski doskonale opisują swoją rolę, sprawdźmy, co oferują nam ustawienia. Po pierwsze, możemy włączyć tryb offline, w którym nie zostaną naliczone opłaty za transfer. Po drugie, możemy wybrać, jaką jakość ma mieć streamowana i synchronizowana muzyka. Jest też możliwość wybrania możliwości synchronizowania bez użycia sieci WiFi. Ostatnią opcją jest możliwość wylogowania się.

Dopiero zaczynamy korzystać z mobilnej aplikacji Spotify, więc nie mamy jeszcze wyrobionej opinii na jej temat. Niemniej czekamy na Wasze opinie, w których napiszecie, czy jest ona coś warta.

Dołącz do dyskusji