Dzień Darmowej Dostawy dla aktywnych

Blog Forum 13.12.2012
Dzień Darmowej Dostawy dla aktywnych

Dzień Darmowej Dostawy dla aktywnych

3 grudnia 2012 roku odbędzie się kolejne, już trzecia edycja Dnia Darmowej Dostawy. Akcji organizowanej przez serwis eKomercyjnie.pl. W tym dniu będzie można zrobić zakupy on-line szybko, wygodnie i bez ponoszenia kosztów przesyłki, w sklepach biorących udział w akcji. Dzień Darmowej Dostawy inspirowany jest akcją Free Shipping Day odbywającą się od 2008 roku w Stanach Zjednoczonych. Pełną listę sklepów można znaleźć na stronie akcji. Zakupów będzie można dokonywać 3 grudnia (poniedziałek) w godzinach od 00:01 do 23:59.

W zeszłym roku klienci mogli dokonać zakupów spośród oferty 1846 sklepów. Stanowiło to niemal 1000 więcej w porównaniu z 2010 rokiem (850 sklepów). W tym roku do akcji zgłosiło się już prawie 1300 sklepów. Zapisy trwają do wtorku, więc liczba ta może jeszcze wzrosnąć.

W poprzedniej edycji największy wybór sklepów klienci mieli w kategoriach: „Dom i ogród”, „Odzież, obuwie, dodatki”, „Dla Dzieci”, „Uroda” i „Sport”. Największą zaś popularnością cieszyły się zakupy w sklepach z artykułami dla dzieci, a także księgarniach internetowych, sklepach z elektroniką oraz RTV / AGD. Prawie 29% klientów klikających na sklepy pochodziło z województwa mazowieckiego, 13% ze śląskiego, a 12% z małopolskiego.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji