Sony – Super Agent?

Blog Forum 28.10.2012
Sony – Super Agent?

Sony – Super Agent?

Dzisiaj dodałem wpis o nowych Xperiach zaprezentowanych w Berlinie. Mimo tego, że jestem wielkim fanem tej marki i nigdy tego nie ukrywałem, to byłem trochę zawiedziony tym co pokazali. Sądziłem, że mimo wielu zalet mogą one nie odnieść sukcesu, ponieważ pod względem specyfikacji są sporo za innymi. Jednak…

Wygląda na to, że mogłem się mylić, ponieważ benchmarki pokazują coś zgoła innego. Według tych testów dwu-rdzeniowe Sony biją inne telefony wyposażone w cztery rdzenie pod względem wydajności. Muszę szczerze przyznać, że nie do końca rozumiem dlaczego tak jest ale z faktami kłócić się nie będę. Widocznie Sony skupiło się na dopracowaniu swoich nowych telefonów i udało im się to znakomicie.

Następnym ważnym elementem, który może znacząco pomóc Sony jest fakt, że nowym telefonem Bonda jest Sony Xperia T. W moim poprzednim wpisie o Xperiach twierdziłem, że wolałbym Xperie V i nadal tak uważam, ale muszę przyznać, że model T prezentuje się fenomenalnie na materiałach z agentem 007. Prezentuje się tak dobrze, że chciałbym go mieć. Jeśli Sony zastanowi się chwilę to jest szansa, że wprowadzą jakąś edycję limitowaną nawiązującą do filmu. Telefon, który wygląda tak dobrze i w dodatku jest sprzętem najpopularniejszego agenta w świecie kina może okazać się nie lada gratką dla wielu kolekcjonerów czy też miłośników marki, którzy zbłądzili i kupili coś innego. Sam zbłądziłem i kupiłem Samsunga Omnie M (jestem strasznie zadowolony!), ale muszę przyznać że chętnie bym moją x10 wymienił na nową T lub też V, najlepiej w komplecie z tabletem.

Kolejnym atutem jest spójny system, który wprowadza Sony do swoich produktów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ mając telefon Sony tablet tego samego producenta będzie bardzo logicznym wyborem, i w drugą stronę. Bardzo duża integracja między tymi urządzeniami może tylko pomóc Sony. Poza tym japoński producent ma jeszcze inne asy w rękawie, wspomnę tylko o Playstation, Walkman, dobrych aparatach czy też dużym zapleczu muzyki i filmów. Nie chciałbym jeszcze pominąć bardzo dobrego wykonania, które wspominane jest już w kilka relacjach ludzi, którzy mieli okazję przetestować nowe telefony Sony na targach w Berlinie.

Podsumowując ten wpis chciałbym odnieść się do zdania, które było sensem mojego poprzedniego wpisu: „Chciałbym aby Sony znów zaczęło spełniać marzenia…„. Nie wiem czy to jest spełnienie marzeń, nadal wydaję mi się że może trochę brakować, ale muszę przyznać się przed Wami wszystkimi, że mogłem się mylić w poprzednim wpisie, albo w tym. Za kilka miesięcy się okaże, za który wpis muszę Was przeprosić. Sony ma jakiś cel, ma jakieś założenia i niedługo może i my zobaczymy jak one wyglądają. Obecne telefony to jest już bardzo zaawansowana faza ich marzenia. Maksymalnie za dwie (a mam nadzieję, że za jedną) duże odsłony nowych telefonów zobaczymy jak naprawdę wygląda marzenie Sony. Poprzednia seria z Sony Xperią S była wprowadzeniem po wykupieniu Ericssona, to był start. Ta seria pokazuję jak to wszystko będzie się rozwijać, jest to droga. Następna pokaże Nam mam nadzieję metę, czyli cel tego rozwoju. Życzę tego przede wszystkim sobie, ponieważ chciałbym wrócić do Sony, tylko oni też tego muszą chcieć.

KonduX.pl

Tagi: , , ,

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji