Aktualizacja nawigacji NaviExpert przynosi nowe funkcje i spore rabaty

01.06.2012
Aktualizacja nawigacji NaviExpert przynosi nowe funkcje i spore rabaty

Aktualizacja nawigacji NaviExpert przynosi nowe funkcje i spore rabaty

NaviExpert jest od kilku lat liderem wśród mobilnych systemów nawigacyjnych online. Firma jednak nie spoczęła na laurach i nieustannie rozwija swoje oprogramowanie, dodając do niego nowe funkcje i poprawiając interfejs graficzny. Dla urządzeń z Androidem została właśnie wydana nowa wersja aplikacji, która wyróżnia się nowymi funkcjami oraz odświeżoną szatą graficzną. Producent przygotował również ciekawe rabaty w sam raz na zbliżający się długi weekend oraz sezon wakacyjny.

Program nawigacyjny NaviExpert doskonale zadomowił się na smartfonach z systemem Android. Twórcy oprogramowania swego czasu nawiązali współpracę z czterema największymi operatorami komórkowymi w Polsce. Dzięki temu aplikacja mogła być preinstalowana w brandowanych wersjach telefonów, sprzedawanych zarówno w T-Mobile, Orange, Plus jak i Play, co w połączeniu ze specjalnymi taryfami i rabatami sprawiło, iż wielu klientów przekonało się do NaviExperta i korzysta z niego na co dzień.

Aplikacja wyróżnia się się kilkoma typami prowadzenia i pozwala na wykorzystanie nawigacji samochodowej, pieszej jak i opartej o komunikację miejską. Dzięki połączeniu online NaviExpert nie tylko zapewnia dostęp do zawsze aktualnych map, ale również najświeższych informacji o ruchu drogowym. Program pozwala na sprawne omijanie korków, remontowanych odcinków dróg oraz ostrzega o możliwych kontrolach policyjnych.

Dzisiejsza aktualizacja wnosi dwie nowe funkcji. Pierwszą z nich jest asystent pasa ruchu, dzięki czemu wjeżdżając na duże skrzyżowanie zawsze znajdziemy się na odpowiednim pasie i to z odpowiednim wyprzedzeniem.

– Nowa funkcja ogranicza konieczność wykonywania gwałtownych manewrów. To kolejna nowość, która poprawia komfort podróży, de facto zwiększając bezpieczeństwo jazdy naszych użytkowników – podkreśla Paweł Kozłowski, Prezes Zarządu NaviExpert.

W androidowej wersji NaviExperta 8.0 dodano również bezpłatną funkcję CB, która pozwala kierowcom zgłaszać i odbierać w czasie rzeczywistym informacje o wypadkach, fotoradarach i kontrolach drogowych, inspekcji transportu drogowego oraz niebezpiecznych miejscach. Już w momencie dokonania zgłoszenia w aplikacji pojawia się ikona z ostrzeżeniem, które w formie głosowej i graficznej zostanie przesłane do pozostałych użytkownikach nawigacji. Oczywiście tylko do tych, którzy znajdują się w okolicy wystąpienia utrudnienia.

–Wprowadzenie funkcji CB poprawi bezpieczeństwo naszych użytkowników. Pokaże także kierowcom, jak mogą sobie wzajemnie pomagać oraz pozwoli im uchronić się przed mandatami. Świadomość bieżącej sytuacji drogowej przekłada się bezpośrednio na komfort jazdy, co czyni ją mniej nerwową – komentuje Paweł Kozłowski.

Na początku wpisu zapowiedziałem promocje przygotowane przez NaviExperta. Producent obniżył ceny długich abonamentów o 20%, dzięki czemu za opcję “NaviPlan Polska” na 1 rok oraz “NaviPlan Polska i Europa” na 2 lata zapłacimy odpowiednio 79 i 159zł. Specjalna oferta cenowa jest ważna do 7 czerwca 2012 roku, do godziny 20:00. W związku ze zbliżającym się długim weekendem i sezonem urlopowym warto zaopatrzyć się w nowy abonament nawigacyjny. Jeżeli ten argument do Was jeszcze nie przemawia, to przypominam, że za tydzień zaczyna się Euro 2012, a wraz z nim oblężenie Polski przez wygłodniałych sportowych emocji kibiców. Utrudnienia w ruchu będą murowane…

Pamiętajcie, że po pierwszym zainstalowaniu aplikacji NaviExpert przysługuje Wam darmowy tygodniowy okres próbny. To doskonały sposób na dokładne przetestowanie aplikacji i poznanie jej nowych funkcji.

Musisz przeczytać:

Dołącz do dyskusji